×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ تیر - ۱۴۰۰  
true
false

محمد مهدی زاهدی با بیان اینکه ناکارآمدی دولتمردان را طی هشت سال گذشته مشاهده کردیم، گفت: مردم داوطلبین را بررسی کنند که فرد مورد نظر کارآمد، مدیر، مدبر و صادق باشد؛ مردم تحقق کنند که آیا فرد مورد انتخاب، قدرت اجرایی دارد و می تواند بر مشکلات بزرگ و به ویژه مسائل اقتصادی کشور فائق بیاید یا خیر.

محمد مهدی زاهدی در گفتگو با ناب نیوز؛ با اشاره به اینکه مسائل اجرایی کشور در دست رئیس جمهور، هیئت وزیران و روسای سازمان بزرگ قرار می گیرد، گفت: بنابراین قوه مجریه از نظر کارآمدی، ارتباط با مردم و سرنوشت مردم بیشترین تأثیر را در بین سایر قوا دارد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مسئولیتی که قوه مجریه از نظر هدایت کشور در صحنه داخلی و بین المللی دارد به مراتب فراتر از سایر قوا است و این مطلب، نکته ای است که اگر به آن توجه نشود، کشور دچار آسیب اساسی خواهد شد؛ بنابراین فردی باید روی کار آید که بتواند این مشکلات را حل کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ناکارآمدی دولتمردان را طی هشت سال گذشته مشاهده کردیم، عنوان کرد: علی رغم آنکه وعده های زیادی در دو دوره انتخابات سال ۹۲ و ۹۶ داده شد؛ اما هیچ کدام از وعده ها محقق نشد و حتی عکس آنها نیز انجام شد.

وی افزود: به مسائل معیشتی و اقتصادی مردم که دقت کنیم که چه شرایطی رخ داده است، به مباحث سیاست خارجی که نگاهی بیاندازیم می بینیم که قرار بود بسیاری از اتفاقات رخ دهد اما انجام نشد؛ این وعده ها بسیار محکم به ملت ایران داده شد؛ اما امروز هیچ کدام از وعده ها محقق و عملیاتی نشد.

زاهدی با اشاره به افزایش مشکلات کشور خاطر نشان کرد: مردم داوطلبین را بررسی کنند که فرد مورد نظر کارآمد، مدیر، مدبر و صادق باشد؛ مردم تحقق کنند که آیا فرد مورد انتخاب، قدرت اجرایی دارد و می تواند بر مشکلات بزرگ و به ویژه مسائل اقتصادی کشور فائق بیاید یا تنها در این زمینه حرف می زند؛ فردی باید در عرصه اجرایی حضور پیدا کند که حتما سابقه اجرایی ملی قابل توجهی داشته باشد.

انتهای پیام/م

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true