×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۱  
true
false

به گزارش ناب نیوزبه نقل از راه ارمان؛ یحیی قدار دبیرکل مجمع عربی اسلامی حمایت از مقاومت در گفت‌وگو با “راه آرمان”در جوار مزار مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه امروز تنها نمایندگان ۲۰ کشور از جمعیت جهانی حامی مقاومت در گلزار شهدای کرمان حضور یافته اند، گفت: ما از ۹۰ کشور در سراسر جهان گرد هم جمع شده ایم تا راه مقاومت را با الگو منشی سردار ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه امروز تنها ۲۰ نفر از اعضای که اعضای هیت مدیره این مجمع هستیم، گفت: به نمایندگی از همه در سراسر دنیا آمده ایم تا با جهان مرد مقاومت سردار سلیمانی تجدید پیمان، روحمان را تبرک و سنت مان را تجدید کنیم.

قدار با بیان اینکه تا آخر الزمان الگوی جاودانه ما در حاکمیت مستضعفین سردار سلیمانی است، عنوان کرد: ای سرور ما از کشورهایمان آمده ایم و در پیشگاه تو ایستاده ایم که جان ما را پاکیزه، عزم و اراده ما را استوار کنی تا در راه مقاومت یا جان دهیم یا پیروز میدان شویم؛ ای الگوی ما و رهبر ما در ده ها ملت از گذشته تا کنون چون تو به دنیا نیامده است.

وی ابراز کرد: ای قهرمان ما! اینک در پیشگاه تو ایستاده ایم از تو مدد گیریم و در غلبه بر دشمنان شهادت، مقاومت و رهایی را از تو می خواهیم و در وفای به کلام خدا در همه عالم، در زیارت حرم شما در حالی که در پیشگاه تو ایستاده ایم روح تو ما را میگیرد، در کرامت از ملت ها بر می انگیزد، فکر ما را نورانی کن!

قدرا خاطر نشان کرد: آقای ما! ای شهید قدس، قهرمان ملت ها، سردار قاسم سلیمانی عزیز شما را شاهد می گیریم و شهادت می دهیم که سربازان عالم آماده اند تا شما را حمایت کنند و شما را به عنوان الگو در زندگی و دنیا پیاده کنند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true