×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۱  
true
false

به گزارش ناب نیوز؛ جریان تحریف؛ یکی از خطرناک ترین حربه های دشمن در نفوذ و براندازی ناکارآمدی نظام اسلامی و تعریف و تمجید از غرب و معرفی غرب به عنوان فرشته نجات و لغو کلیه تحریم ها است. این جریان امروز به عنوان پاشنه آشیل لشکر کشی های جماعت غرب گرا، عاشق آمریکا و نوکر صهیونیست است که آسمان ریسمان می بافند و مدام انقلاب و حرکت پر شتاب انقلاب را در مجالس، محافل و رسانه های زرد خود به عنوان متهم ردیف اول مشکلات موجود معرفی می کنند.

جریان تحریف؛ انقلاب را بزرگترین سد راه مذاکرات با آمریکا و غرب به سرکردگی آمریکا را حلال مشکلات می دانند؛ این در حالی است سابقه پلیدی های غرب به ۱۰۰ سال پیش به دلیل قحطی که دست اندرکار ان انگلیسی آن ها که بیش از ۸ میلیون ایرانی رابه کام مرگ فرستادند، بر می گردد.

اساتید تحریف داخلی و خارجی با تمام توان تلاش دارند ماله کشی ماهرانه بر جنایت های آنان داشته باشند و مدام در تلاشند ساطر خوبی برای مدعی حقوق بشر آمریکا باشند؛ آن هم با ۴۰ میلیون گرسنه و۱۴ میلیون کوپن غذا به دست و ده ها میلیون کارتن خواب و هزاران نفر معترض از نژاد پرستی، بی عدالتی، فقر منجر به صف کشیدن در صفوف غذا و مرگ میر ناشی از کرونا که آمریکا با آمار تلفات بیش از ۱۱۰هزار نفر فعلا رکورد شکنی می کند.

تحریف گران؛ جنایت آمریکا را در مسئله یمن، عراق، سوریه و افغانستان فراموش کرده و خط جبهه گیری و سیر حرکتی رسانه های دیداری و نوشتاری را با نگاه به بنگاه های شایعه پراکنی و اندیشکده های فاسد متوهم دست در دست صهیونیست تنظیم می کنند و نقشه راه خود را بر اساس فلش قطب نمای قاتلین و انتحاریزم های حقوق بشر به روز رسانی می کنند.

این جریان کودتای ۲۸ مرداد را فراموش کردند؛ .شهادت، تبعید، زندانی کردن و شکنجه دادن انقلابیون، علما و مردم توسط ساواک فرزند نامشروع صهیونیست را از یاد برده اند؛ آنان جنگ تحمیلی ۸ ساله را که از آن به جنگ جهانی سوم یاد می شود را از یاد برده اند؛ تجزیه ایران هواپیمای مسافربری که تیر ۶۷ توسط ناو آمریکایی هدف قرار گرفت، فتنه های آمریکایی و اسرائیلی را فراموش و تحریم های نا جوانمردانه را از یاد برده اند.

امروز حوزه تحریف در مرام آنها آنقدر اهمیت دارد که تعجب تئورسین های جنایت و قتل را چنان به دنبال داشته که می گویند ما دیگر برای پرورش جاسوس واعزام آن ریسک نمی کنیم؛ چرا که هستند افرادی در این کشور کار ما را بدون جیره و مواجه انجام دهند. قدرت تحریفشان آنقدر بالاست که عامل وضع موجود در حوزه اقتصاد و معیشت را انقلاب و رهبر معظم انقلاب دانسته و از منجی بودن غرب برای ایران صحبت می کنند؛ آنان استاد جابجا کردن ظالم و مظلوم و متخصص عوض کردن جای شهید و جلاد هستند و همواره طلب کار نظام و انقلاب اند. اینان تحریم را بزرگترین بهانه ارتباط مستقیم با آمریکا و خود را بزرگترین فرشته در جهت رفع تحریم می دانند.

نویسنده: م.سنجری

انتهای پیام/م

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true