×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۰  
true
false

یدالله موحد گفت: در تعامل با اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی استان کرمان مقرر شد که بازدیدهایی از سوی اتاق از واحدهای دارای مشکلات مختلف انجام و راهکارهای رفع این مشکلات بررسی شود تا در ستاد استانی اجرایی سیاست های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی بتوان حمایت بهتری از واحدهای تولیدی و صنعتی و رفع مشکلات این واحدها داشت.

به گزارش ناب نیوز؛ یدالله موحد در ستاد استانی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی افزود: لازم است قبل از طرح موضوع در جلسات ستاد استانی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی موضوعات کارشناسی بر مبنای بررسی های میدانی دنبال شده، راهکارهای رفع مشکلات هر واحد تولیدی مشخص و پیشنهادات مطرح شودتا زمینه تصمیمات دقیق و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی فراهم شود.

وی با اشاره به تداوم حمایت های قضایی از اجرای پروژه های تولیدی و خدماتی به منظور توسعه فضای تولید و اشتغال جامعه، تاکید کرد: مجریان پروژه های مختلف نیز باید به حفظ کیفیت انجام کار دقت لازم را داشته باشند.

رییس کل دادگستری استان کرمان بر انجام بازرسی های تخصصی از سوی سازمان بازرسی در رابطه با کیفیت اجرای پروژه ها و نواقص موجود در روند اجرای قراردادها  نیز تاکید کرد و اظهارداشت: در این جلسه مقرر شد به منظور حل مشکلات  شرکت ایساتیس راه مقرر شد ظرف یکماه آینده برای تخصیص زمین محل کارخانه و تعیین تکلیف معدن این کارخانه پیگیری های لازم انجام شود.

موحد بر حمایت دستگاه قضایی از واحدهای تولیدی دانش بنیان و فنآور نیز تاکید کرد و ادامه داد: بانک ها نیز ساز وکارهای قانونی برای حمایت از شرکت های دانش بنیان را دارند و در این زمینه همکاری لازم با واحدهای دانش محور انجام می شود.

وی عدم اطلاع دستگاه های اجرایی از فعالیت یا عدم فعالیت واحدهای تولیدی را موجب ناهماهنگی در حمایت از فعالیت های این واحدها دانست و ادامه داد: مدیران زیرمجموعه اقتصادی از جمله صنعت، معدن و تجارت و شرکت شهرک های صنعتی باید با شناخت دقیق از وضعیت واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی در راستای ارایه کمک فکری و حمایت از این واحدها اقدام کنند.

فرماندار شهرستان زرند نیز در این جلسه گفت: با حمایت های دستگاه قضایی در شهرستان زرند جهش اقتصادی بزرگ را به زودی شاهد خواهیم بود.

صادق زاده ادامه داد: بزودی کارخانه فولاد یک میلیون و ۷۰۰ هزار تنی در این شهرستان  به بهره برداری خواهد رسید.

در این نشست مشکلات شرکت ایستاتیس راه در حوزه معدن، اختصاص زمین اجرای پروژه و سایر مشکلات این کارخانه بررسی شد.

همچنین در این نشست مشکلات یکی از شرکت های دانش بنیان کرمان در حوزه های بانکی و تامین زمین مورد نیاز آن در شهرک صنعتی کرمان مورد بررسی قرار گرفت

انتهای پیام/م

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true