×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۰ تیر - ۱۳۹۹  
true
false

اینکه مشاور رئیس جمهور عنوان می کند که با گاندو، گنده نمی شوید باید گفت که اتفاقا با گاندو بزرگ شدیم؛چرا که آب در لانه دلدادگان داخلی غربی و دشمنان قسم خورده خارجی این نظام انداخت!

 

به گزارش ناب نیوز؛سریال موفق گاندو توانست سهم بسزایی در جذب مخاطب داشته باشد و به اعتراف دوست، دشمن، هنرمندان، غیر هنرمندان و … این سریال زوایای پنهان ابر جاسوسی آمریکا را در قاب تصویر و با هنرمندی هنرمندان خوب سیمای جمهوری اسلامی و همکاری موسسه شهید آوینی جهت روشن کردن اذهان عموم مردم ایران پخش شد.

هدف کلان آمریکا، انگلیس و برخی از کشورهای حاشیه خلیج فارس نا امن کردن فضای جمهوری اسلامی ایران بود؛ همان هایی که تابستان داغ را برای ایران اسلامی در خواب آنالیز می کردند؛ آنانی که دست ناپاکشان خون هزاران شهید این مرز و بوم  را در حوزه های امنیت، دفاعی و علمی رقم زد؛ افرادی که اگر دستانشان برسد لحظه ای جهت از بین بردن این نظام درنگ نمی کنند؛ همان کسانی که بیش از چهل سال ملت ما را تحت شدیدترین تحریم ها در طول تاریخ قرار داده اند؛ آنهایی که روزی نیست علیه نظام و کشور ایران اسلامی قطع نامه و بیانیه صادر نکنند؛ همان افرادی که فتنه را در کشور فرماندهی کردند و خود را برای براندازی نظام و نغییر آن آماده کرده بودند و هزاران مسئله دیگر که نوشتن آنها زمان بسیار زیادی را می طلبد.

حرف این است که چرا وقتی کیس جاسوسی که آمریکا را وادار به زانو زدن در مقابل ایران کرد و موجب شد یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار از پول های بلوکه شده ایران از زمان طاغوت  به جمهوری اسلامی ایران برگردانند و تحریم‌های بانک سپه توسط این دولت برداشته شود و ۲۸ ایرانی زندانی شده در زندان های آمریکا آزاد شوند.

اینکه مشاور رئیس جمهور عنوان می کند که با گاندو، گنده نمی شوید باید گفت که اتفاقا با گاندو بزرگ شدیم؛ به گونه ای که پس از پخش سریال گاندو جیسون رضائیان حساب کاربری خود بست چرا که به طور حتم مردم علیه او موضع می گرفتند؛ با گاندو بزرگ شدیم چرا که اگر با گاندو بزرگ نمی شدیم دلیل برای تحریم بودجه صدا و سیما وجود نداشت.

کسانی که چنین رویکردی را اتخاذ کردند آیا گمان نمی کنند که ارتزاق بسیاری در وضعیت نامناسب اقتصادی به این بودجه بستگی دارد؛ فلذا می توان گفت که گاندو بزرگ است  چرا که آب در لانه دلدادگان داخلی غربی و دشمنان قسم خورده خارجی این نظام انداخت!

یادمان نرفته است که رئیس جمهور می گفتند  قلمها را نشکنیم و به بهانه واهی و غیر اساسی دهان ها را نبندیم؛ شاید برخوردهای عجیب در مورد این سریال ترس از ساخت گاندو های ۲ و ۳ و۴ و … باشد  و به قولی شخصی با ساخت این دسته سریال ها  دست چه کسی در دولت رو شده و یا کدام نفوذی لو می رود که دولت بودجه صدا و سیما را قطع می کند.

یادداشت از: سنجری

انتهای پیام/م

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true