×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۳ فروردین - ۱۳۹۹  
true
false

حمید رضا ترقی در گفتگو با راه آرمان؛ با بیان اینکه در فرآیند انقلاب اسلامی دچار دو راهی هایی پیش روی انقلاب شده و می شویم که تکلیف این دو راهی ها باید مشخص شود، گفت: قشری که در جامعه تابع ولایت و رهبری است در این دو راهی ها سعی می کند که راه رهبری و نظر ایشان را در ادامه فرآِیند انقلاب مد نظر داشته باشند.

وی ادامه داد: اما جریان هایی که با رهبری زاویه دارند و دیدگاه و گرایشاتشان متناسب با غرب است؛ آنها به دلیل آنکه از مبانی لیبرال دموکراسی غربی حمایت می کنند در تلاشند که راه دیگری را در فرآیند انقلاب اسلامی دنبال کنند که آن مسیر به طور طبیعی نگاه تمدنی به انقلاب اسلامی نیست و ملت ایران را به سمت آرمان هایی که به آن پایبند و معتقد است، نمی برد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی افزود: بر همین اساس نوعی دو قطبی و دوگانگی در عرصه قدرت و جامعه به وجود می آید که مردم باید یکی از این دو راه را برای آینده شان انتخاب و تعیین کنند.

ترقی ابراز کرد: در طول این مدت که آزمون های مختلفی پیش آمده نشان داده است که راه تمایل، اعتماد و تکیه به غرب و بیگانه هیچ گاه پاسخ مثبتی نداده است؛ طی این مدت از دوران اصلاحات که علی رغم نزدیک شدن به غرب ایران را محور شرارت اعلام کردند تا مسئله برجام که فشارها و تهدیدات کشورمان افزایش پیدا کرد؛ اثبات شد که نگاه و تکیه به غرب تحت عنوان ارتباط با جهان به نفع ملت ایران نبوده و ما را از مسیر اصلی انقلاب دور کرده و حرکت ما را به سمت تمدن نوین اسلامی به تأخیر انداخته است.

وی بیان کرد:  ملت ایران اگر در این دو راهی پشت سر مقام معظم رهبری حرکت کنند و به راهکارهایی که ایشان در زمینه اقتصادی مانند اصلاح الگوی مصرف، اقتصاد مقاومتی، تکیه بر ظرفیت های داخلی و عدم اتکا به بودجه نفت که راهکارهای اساسی و استراتژیکی است؛ توجه داشته باشند به تمدن نوین اسلامی خواهند رسید.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی عنوان کرد: اگر این مسیر را دنبال کنیم و مسئولین نیز پایبند به این اصول و هدایت ها باشند به طور یقین حرکت انقلاب اسلامی در مسیر تحقق آرمان هایش شتاب بیشتری خواهد گرفت و توطئه های دشمنان نمی تواند مانع اهداف انقلاب اسلامی شود.

ترقی در پایان خاطر نشان کرد: در غیر این صورت ما همواره با فریب و نیرنگ غربی ها و تأثیر گذاری آن بر محاسبات مسئولان رو به رو خواهیم بود و از طریق اعمال نفوذی که آنها در سیستم اجرایی ما کرده اند و می کنند، اجازه نخواهند داد انقلاب اسلامی به آسانی به اهداف خود برسد.

انتهای پیام/م

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true