×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۵ مهر - ۱۳۹۸  
true
false

آیین نماز عبادی- سیاسی جمعه این هفته نیز با حضور گسترده مردم مومن و انقلابی دیار کریمان در نقاط مختلف استان کرمان برگزار شد.

 

 

به گزارش ناب نیوز؛  آیین نماز عبادی- سیاسی جمعه این هفته نیز با حضور گسترده مردم مومن و انقلابی دیار کریمان در نقاط مختلف استان کرمان برگزار شد که مشروح خطبه ها را در زیر می خوانید:

امام جمعه کرمان: رهبری کشور را در فتنه ۸۸ نجات داد/ ولایت فقیه با اقتدار مقابل توطئه دشمن ایستاده است

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان کرمان در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه آینده ما در گرو رعایت تقوای الهی است و با تقوا باید زمین دل را از علف‌های هرز پاک کرد، گفت: قرآن خبر از سه تحول عظیم در آستانه قیامت می‌دهد.

وی ادامه داد: نخستین تحول در زمینه طبیعت و تحول دوم در وجود انسان‌هاست که یک تحول بسیار عظیم بوده و محور سوم تحولات، حسابرسی با دقت بر اعمال و رفتار ما انسان‌ها قبل از قیامت است.

امام جمعه شهر کرمان ابراز کرد: حادثه‌ای بسیار کوبنده و بزرگ در آستانه قیامت به‌وقوع می‌پیوندد که قابل تصور نیست و البته علم انسان نیز این حادثه را تایید کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه قیامت اتفاق می افتد و ما باید به فکر آخرت خود باشیم، عنوان کرد: در نگاه دینی سه مقام نبوت و رسالت، امامت و ولایت جامعه اسلامی  و مقام سوم اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان بیان کرد: هر سه مقام مورد تائید و تاکید اسلام است و در زمان غیبت ولایت و زعامت جامعه برعهده فقیه عادل جامع‌الشرایط اسلامی یعنی ولایت‌ فقیه است.

امام جمعه شهر کرمان با بیان اینکه مقام معظم رهبری راه امام راحل را ادامه دادند که با شجاعت تمام جریان طاغوت و استبداد را از کشور بیرون کرد، ابراز کرد: برکات امامت و ولایت‌فقیه را بارها در کشور دیده‌ایم؛ در فتنه ۸۸ که عده‌ای لغزیدند، امام جامعه مانند کوهی مقابل فتنه ایستاد و جامعه را از فرو رفتن نجات داد.

این مقام مسئول تصریح کرد: در فتنه ۸۸ جریان منحرفی جامعه را به سمتی می‌برد که از فتنه خطرناک‌تر بودو در آن شرایط مقام معظم رهبری کشور را نجات داد.

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی با تأکید بر اینکه آمریکا جنگ روانی علیه کشور را آغاز کرده و هر روز افرادی را می‌فرستد تا دوباره مذاکره کند، اظهار کرد: اما ولایت‌فقیه با اقتدار مقابل این توطئه دشمن ایستاده است و با تیزهوشی تمام این توطئه‌ها خنثی شده است.

امام جمعه نودژ منوجان: اندیشه و تفکر مقاومت ، قدرتمندترین سلاح ملت ماست/ترامپ در جایگاه و حد و اندازه ای نبود و لیاقت نداشت که رهبری عزیز ما جواب پیام او را بدهد/

حجت الاسلام و المسلمین رضا احمدی نیک امام جمعه بخش آسمینون منوجان در تبیین رهنمودهاى مقام معظم رهبرى در سى امین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) گفت:مسئله اول در خصوص اندیشه و تفکر و باور مقاومت است که امروز اگر همه مردم و مسئولین باور داشته باشند قطعا اندیشه مقاومت ،قدرتمندترین سلاح یک ملت است و نکته دیگر اینکه دشمن به خوبی واقف است که این سلاح مقاومت چقدر قدرتمند و کارساز است لذا به دنبال این است که این سلاح را به هرشیوه ای از دست ملت ایران در بیاورد پس مسئله مهم تر و رمز موفقیت پیروزی تفکر مقاومت ،شناخت و توجه به ترفندها و نقشه های دشمن برای تضعیف اندیشه مقاومت است و امروز یکی از این ترفندها مترادف کردن آن با جنگ است بدین معنا که اگر مقاومت کنید جنگ و خونریزی می شود لذا روی این نقشه و ترفند کار می کنند.


وی افزود: مهم‏ترین جریان‏ هاى مخالف رویكرد مقاومت شامل شیفتگان و غربزده‏ هایى كه تفوق غرب و تحقیر دیگران در برابر آن‏ را یك اصل مى ‏دانند. لذا امكان ایستادگى و مقاومت در برابر آن‏ ها را ناممكن فرض مى‏ كنند. ، دسته دوم مرعوبان و ترسوهایى هستند كه از نتیجه مقابله با غرب و زورگویان بیمناك و ایستادگى در دشمن را خطرناك توصیف مى ‏كنند، در گروه سوم كسانى قرار دارند كه مزیت نسبى خویش بر دیگران را در تعامل با غرب دانسته و البته از این ‏راه منفعت نیز مى‏ برند و گروه چهارم كسانى هستند كه در سایه حمایت غرب به حیات سیاسى خود ادامه داده و از قِبَل دشمنى با جمهورى اسلامى، ارتزاق مى‏ كنند.


احمدی نیک تاکید داشت: ادله عقلى، دلایل منطقى، مستندات تاریخى زیادى وجود دارد كه اثبات مى‏ كند مقاومت به معنا و مفهوم جنگ نیست. برخى از این دلایل عبارتند از :حضرت امام به ‏عنوان اسوه مقاومت، جنگ‏ طلب نبودند،تعریف مقام معظم رهبرى از مقاومت، عبور از موانع است،انقلاب اسلامى در طول چهل سال مقاومت، جنگ افروز نبوده است،مقاومت، واكنش ملت ‏ها به زورگویى غربى ‏هاست‏،سازش موجب افزایش خوى وحشیانه دشمن شده است،تجربه مقاومت بیانگر پیروزى ملت‏ هاست،در جنگ اراده ‏ها، تفكر مقاومت تنها راه پیروزى است،مقاومت نه تنها جنگ افروزى نیست، بلكه بازدارنده نیز هست، نظریه مقاومت در عرصه داخلى نیز راهگشاست و البته هزینه ‏هاى مقاومت از سازش كمتر است.


خطیب جمعه نودژ با اشاره به سفر نخست وزیر ژاپن و وزیرخارجه آلمان به ایران گفت: همانطور که زیاده گویی های وزیرخارجه آلمان نشان داد که دستان اروپا از هرگونه برنامه و اقدام عملی خالی ا‌ست آمریکا هم نشان داد که با فرستادن نخست وزیر ژاپن حرف تازه ای برای گفتن ندارد .

امام جمعه نودژ با اشاره به دیدار نخست وزیر ژاپن با مقام معظم رهبری و سخنان ایشان مطرح کرد هر نوع مذاکره با رئیس جمهور آمریکا بی فایده است و ترامپ را شایسته مبادله هیچ پیامی ندانستند و هیچ پاسخی هم برای او ندارم و نخواهم داد و در واقع ترامپ در جایگاه و حد و اندازه ای نبود و لیاقت نداشت که رهبری عزیز ما جواب پیام او را بدهد.

وی با قدردانی از حضور وزیر صمت در منطقه عنوان داشت: امید است حداقل حقوق جوانان بیکار ما از معدن یعنی جذب و بکارگیری آنان استیفا شود.

امام جمعه جازموریان رودبار جنوب: ضرورت تحول درنظام مدیریتی کشور با حضور جوانان امر جدی است

حجت الاسلام والمسلمین بامری امام جمعه بخش جازموریان در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: ملت ایران برای استمرار حرکت درمسیرانقلاب اسلامی نیازمند توجه به قدرت بازدارندگی همه جانبه است،و هدف ما ازمقاومت چهل ساله همین امر است، این قدرت بازدارندگی باید طوری جامع باشد که دشمن را از تعرض به ملت ایران منصرف کند.

وی ادامه داد: استمرار حرکت در مسیر انقلاب تحول در رفتار وعمل مسئولان و مردم  است مواجهه ی ما بامسائل و دشمنان باید شجاعانه باشد نه مرعوبانه امیدوارانه باشد نه مأیوسانه، عاقلانه باشد نه هیجانی و احساسی و مبتکرانه باشد نه انفعالی.

حجت الاسلام بامری شرط دیگر برای استمرار حرکت در مسیر انقلاب توجه به ترفند دشمن برای ضعیف کردن اندیشه مقاومت دانست و خاطرنشان کرد:  دشمن به دنبال شکستن مقاومت است چونکه قویترین صلاح یک ملت مقاومت است  با بصیرت و هوشیاری باید کاری کرد که گفتمان مقاومت از ترفنددشمن مصون بماند  شما مشاهده کردید امروز دشمن باشگردهای مختلف میخواهد به قدرت مقاومت ضربه بزند.

وی با اشاره به دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد وبیان داشت: رهبر انقلاب به پیام ترامپ صریح و شفاف و قاطع و علنی پاسخ داد تا همگان بدانند  آن کسی که در ظاهر ندای جنگ بلند کرده اما در پشت پرده دارد برای مذاکره التماس میکند اما این التماس کافی نیست باید کارهای بیشتری انجام دهند و هزینه کارهایی که کردند را باید بدهند به ما میگویند با ما مزاکره کنید و پیشرفت کنید،حرف بسیار خنده آوری است اثر مذاکره با شمارو آوردیم.

خطیب جمعه بخش جازموریان گفت: از شروط استمرار حرکت در مسیر انقلاب اتفاقا نزدیک نشدن و دوری کردن از امریکاست چراکه آمریکا در هرجایی وارد شد فاجعه درست شد  قدم آمریکا نحس و نامبارک است و حضور درصحنه عامل دیگری است که برای استمرار در مسیر انقلاب نیاز داریم,حضوری که همیشه محاسبات دشمن رابه هم ریخته است،ضرورت تحول درنظام مدیریتی کشور با حضور جوانان عزیز یک امرجدی است.

وی همچنین بااشاره به جاده پرتردد وپرخطروتصادف خیز  رودبار به زهکلوت ازمتولیان امر اقدام جدی رابرای کاهش خطرات تصادفات  خواستار شد و بیان کرد: که کمترین اقدام تعریز جاده است ان شاالله شاهد تصادف ومرگ میر نباشیم.

امام جمعه بخش حازموریان با اشاره به فصل گرما و بالارفتن مصرف انرژی افزود: مصرف زیاد انژری در تابستان ممکن است مشکلاتی را برای  مردم عزیز ایجاد کند، ازجمله افت ولتاژ و قطع احتمالی برق  از مردم عزیز درخواست میکنیم تابامصرف صحیح وتوجه به ساعات پرمصرف هم حفظ در منابع  ملی وهم کمک به صرفه جویی درسرمایه خود جلوی اسراف و خطرهای احتمالی روبگیرند و از متولیان امر هم درخواست میشود نسبت به شناسایی ورفع مشکلات محله ها روستاها  اقدام کنند کما اینکه مامورین زحمت کش برق  همیشه تلاش کردندوتلاش میکنند که زحماتشان شایسته قدردانی هم هست.

وی در پایان به مساله افت ملخ صحرایی در این منطقه اشاره و عنوان کرد: برای مبارزه با افت ملخ تلاشهای زیادی درجنوب کرمان و بخش جازموریان شد اما موفقیت دراین امر نیازمند همکاری و همگامی همه دستگاها و نهادهای تاثیر گذار است در مبارزه بااین آفت نیازمند بسیج همگانی هستیم ان شاالله بابه  کارگیری همه ظرفیتها اقدام به مبارزه بااین آفت شود تا تاثیرگذار باشد.

امام جمعه ریگان: آنچه که توانسته آمریکایی ها را به زانو در بیاورد مقاومت است/دروغگوترین رئیس جمهور آمریکا ترامپ است

حجت الاسلام علی رنجبر ماهانی در خطبه های این هفته نماز جمعه ریگان اظهار داشت:کسانی که در یک سال پیش شرط و شروط می گذاشتند برای مذاکره امروز بعد از یک سال می گویند ما حاضریم بدون پیش شرط با جمهوری اسلامی مذاکره کنیم،مذاکره بر سر چه چیز است؟ آیا مگر تا بحال مذاکره ای نشده است.

وی در ادامه بیان کرد:اگر مذاکره بر سر مسائل موشکی ایران باشد که رهبر معظم انقلاب به صراحت فرمودند بر سر مسائل ناموسی کشورمذاکره صورت نخواهد گرفت و هیچ مسئولی هم در جمهوری اسلامی حاضر نیست با مذاکره موشکی ناموس این ملت را به تاراج و در اختیار اجانب قرار دهد.

وی افزود:ما به هیچ وجه تجربه ی تلخ مذاکره چند سال اخیر با آمریکا را تکرار نخواهیم کرد. صداقت در میان مقامات آمریکایی وجود ندارد،امروز تحلیلگران آمریکایی میگویند دروغگوترین رئیس جمهور آمریکا ترامپ است.

خطیب جمعه ریگان تصریح داشت:کسی که روزی ۸ دروغ میگوید این اصلا صداقت ندارد و به آن نمیشود اعتماد کرد.آقا فرمودند من شخص ترامپ را شایسته ی هیچ پیامی نمیدانم و هیچ پاسخی هم برای او ندارم.

رنجبر ماهانی در ادامه با بیان اینکه فریب لبخند دشمن را نباید خورد،افزود:حالا که آمریکا حاضر به مذاکره شده امروز برخی ها میگویند آمریکا به التماس افتاده است و ما از این فرصت استفاده کنیم این ساده لوحی است.آمریکایی ها در عین لبخند زدن از پشت خنجر میزنند لذا حضرت آقا آمریکا را عددی حساب نکردند و امام رحمه الله علیه هم فرمودند؛ ما آمریکا را زیر پا خواهیم گذاشت.

ایشان بیان داشت:امروز آنچه که توانسته آمریکایی ها را به زانو در بیاورد مقاومت بوده .چهل سال پیش راهپیمایی روز قدس را ملت ایران به فرمان امام رحمه الله علیه کلید زد چند کشور بیشتر ایران را همراهی نکرد اما امروز دستاورد مقاومت و میوه دستچین مقاومت آن شده است که ۱۲۰ کشور جمهوری اسلامی را در راهپیمایی روز قدس با شعارهای استکبار ستیزی علیه آمریکا و اسرائیل همراهی می کنند.

وی عنوان کرد:ترس آمریکایی ها از این است که امروز نظام جمهوری اسلامی در منطقه در دلهای ملت های جهان نفوذ کرده و محبوبیت پیدا کرده است.

امام جمعه ریگان در ادامه همچنین اشاره ای داشتند به برگزاری سه نشست ضد ایرانی در مکه معظمه و یاد آور شدند: عربستان سعودی در هفته های گذشته میزبان سه نشست اضطراری در مکه بود که با هدف ایران هراسی این سه نشست برنامه ریزی شده بود.

وی افزود:پادشاه سعودی در این سه نشست اولا ایران را متهم به دخالت در منطقه کرده و ثانیا از کشورهای حاشیه خلیج فارس خواسته است که با ایران مقابله کنند.

رنجبر ماهانی ادامه داد:در این نشست که به فضل الهی تیر آمریکایی ها و سعودی ها به سنگ اثابت کرد کشورهایی مثل عراق ،سوریه و قطر با بیانیه پایانی مخالفت کردند و قادر به همکاری نشدند و هر از چند گاهی آل سعود با دعوت از چند کشور عربی و کوچک وابسته به پول سعودی در صدد نشان دادن توان خود در اجماع علیه ایران و بدنبال یک عملیات روانی و تبلیغاتی بوده است.

امام جمعه ریگان در پایان اشاره داشت به روز تشکیل جهاد سازندگی به فرموده امام رحمه الله علیه و ضمن تبریک این روز به جهادگران عرصه ی جهاد سازندگی،گفت: از طرفی روز بیابان زدایی را در پیش داریم و امیداوریم مسولین مربوطه در جهت بیابان زدایی و از طرفی هم شهرستان ما یک شهرستانی است با توجه به آب و هوای منطقه طوفان و ریز گردها با این بیابان زدایی مبارزه شود.

امام جمعه فهرج: مقاومت و ایستادگی درست ترین تحلیل در مقابل دشمن است

حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه فهرج در بخشی از خطبه های نماز جمعه این هفته به دیدار حضرت آقا با نخست وزیر ژاپن اشاره و اظهار داشت: همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند، وضعیت کشور ما در درون قابل تغییر است و مشکلات ما هیچ ارتباطی به آمریکا ندارد که بخواهیم پای میز مذاکره با آنها بنشینیم‌.

حجت الاسلام ابراهیمی با بیان اینکه آمریکا رو به افول است افزود: کشوری ادعای حل مشکلات ایران اسلامی را دارد که خود با فسادهای متعددی مواجه است و از طرفی بدذاتی این کشور برای ما ثابت شده است و تحت هیچ شرایطی به عقب برنخواهیم گشت.

وی همچنین به بهانه آمریکا به داشتن سلاح هسته ای ایران اشاره و خاطرنشان کرد: اولا کشور ما به دنبال این سلاح نیست و آن را حرام میدانیم، ثانیا توان ساخت آن را داریم و ثالثا شما در حد و اندازه ای نیستید که بخواهید جلوی پیشرفت ما را بگیرید.

خطیب جمعه فهرج در ادامه ضمن برشمردن فعالیت های اخیر ایران در منطقه که ناتوانی آمریکا در جلوگیری از آنها را به دنبال داشته است، تصریح کرد: مردم بدانید و آگاه باشید مقاومت و ایستادگی درست ترین تحلیل در مقابل دشمن است که منجر به پیشرفت کشور در برهه های مختلف از زمان خواهد شد.

امام جمعه رفسنجان: اصلاح معیشت مردم ضرورت آنی دارد / به آنهایی که از همدلی در شهر سوء استفاده می کنند هشدار می دهیم

حجت الاسلام رمضانی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر رفسنجان با توصیه نمازگزاران به رعایت تقوی الهی، حدود و مقررات و اصلاح ذات البین، با گرامیداشت هفته بدون دخانیات اظهار داشت: متاسفانه بر اثر کاری فرهنگی اندک تعداد افرادی که روی آوری به دخانیات در سالهای اخیر به ۱۵ درصد افزایش یافتند این خطر است و ما حق نداریم به خودمان ضرر وارد کنیم، کمک کنیم و افراد را از این مورد به دور بداریم.

وی با گرامیداشت روز جهانی اهدا کنندگان خون بیان داشت: خون سالم مایه حیات است، رفسنجان در بحث اهدای خون پیشتاز است، می طلبد بانوان بیشتر در این امر سهیم شوند.

رمضانی پور به تشکیل جهاد سازندگی به فرمان امام(ره) و نامگذاری هفته جهاد کشاورزی اشاره کرد و گفت: از دست اندر کاران در امر کشاورزی که یک جهاد بزرگ است صمیمانه تشکر کنیم که پای کشاورزی ماندند و استقامت کردند و حق هم همین است که به کشاورزی باور داشته باشیم.

وی تصریح کرد: شایسته است امر کشاورزی مدیریت شود ، خوب است از کارشناسان دانش اموخته ای که رایگان مشاوره می  دهند استفاده شود این کارشناسان در خدمت شما مردم هستند، به کشاورزان توصیه می کنم از دانش بروز امر مقدس کشاورزی بهره گیرید، آبیاری قطره ای به جای غرقابی موثر است  ، امسال بایستی پسته می داشتیم ولی متاسفانه ما درست عمل نمی کنیم ، از کار کارشناسی کشاورزی بهره بگیریم تا افزایش محصول را شاهد باشیم .

خطیب جمعه رفسنجان خاطر نشان کرد: فصل تابستان در پیش است، ۱۰ درصد صرفه جویی باعث می شود با کمبود مواجه نشویم هیچ مسئولی نمی خواهد آب قطع شود اما اگر آب کم شود مجبورند سهمیه بندی کنند.

خطیب جمعه رفسنجان با اشاره به حضور نخست وزیر ژاپن و ودلالی وی به عنوان یک کشور بزرگ صنعتی دنیا برای آمریکا اظهار داشت: من اکر جای آقای آبه بودم هیچ گاه این کار حقیرانه را انجام نمی دادم که برای رئیس جمهور حقیری مثل ترامپ در مقابل بزرگ سیاست مدار عالم دلالی کنم؛ چه زیبا حرکتی رهبر حکیم دارند قبل از اینکه آبه بخواهد حرفی را مطرح کند می فرمایند ما هیچ پیامی را از ترامپ دریافت نمی کنیم در حالیکه رئیس جمهور ژاپن حاوی پیام کتبی و شفاهی رئیس جمهور آمریکا بود.

وی افزود: نخست وزیر ژاپن با فرمایشات صریح و شفاف همراه با عزت حکمت و مصلحت و اقتدار رهبرفرزانه انقلاب روربرو شد و ایشان گوشزد کردند کشور ژاپن می تواند اگر مایل باشند رابطه ی اقتصادی با کشور ما داشته باشند یعنی ما التماس نمی کنیم برای رابطه.

رمضانی پور با بیان اینکه مذاکره با تحت فشار قرار دادن شدنی نیست خاطر نشان کرد: دنیا اینچنین رهبری را نظیر ندارد کارشناسان زبر دست آمریکایی اذعان می کنند که امریکا باید اینچنین رهبری را می داشت که با شجاعت و شهامت و صراحت کلام منافع ملی کشور را در نظر میگیرد، رهبر ما به ملت و اسلام و انقلاب هرگز کوتاهی نکرده و نمی کند.

وی تصریح کرد: سعودی های تلاش می کنند در منطقه اتش بیافروزند و سفره  بیاندازد ، دو کشتی نفتی در ابهای عمومی دریای عمان توسط صهیونیست ها منفجر می شود دلیل بر این است که انها در منطقه اتش ایجاد میکردند وگرنه اگر ایران نبود ملوانان این دو کشتی نیز در اتش می سوختند.

رمضانی پور بیان داشت: وزیر امور خارجه آمریکا غلط کرده و گفته که ایرانی ها مقصر بودند این حرف یاوه و بیجایی است چرا که همه ی منطقه در اختیار ایران است و دلیلی برای این کار قبیح ندارد.

وی همچنین بیان داشت: اصلاح معیشت مردم ضرورت آنی دارد می طلبد دولت و مجلس تلاش بیشتر داشته باشند دشمن نباید به خاطر اقتصاد به ما طمع کند و اقتصاد مقاومتی بایستی در کشور نهادینه شود.

خطیب جمعه رفسنجان در بخش پایانی خطبه های نماز جمعه به برخی اقدامات غیر فرهنگی و ضدارزشی در شهر رفسنجان پرداخت و اظهار داشت: به جبهه انقلابی فرهنگی شهر توصیه دارم که فعال تر عمل کنند اگر این جبهه انقلابی در عرصه های ارزشمند فرهنگی فعالانه و مسئولانه عمل کنند مسئولان شهر باید در برابر انها پاسخگو باشند .

وی افزود: اینکه برخی یاوه سرایی کنند و بنویسند یک تعداد اندک آدم مخالف هستند که مزخرف می گوید یک عده اندک آیا دهها هزار نفر انسان مومن انقلابی رفسنجان با کنسرت در فضای باز موافقند؟ اگر موافقید اعلام کنید و اگر مخالفید اعلام کنید که مخالف این حرکت ضد ارزشی هستید .

رمضانی پور گفت: وقتی یک مقدار بی تفاوتی نشان دهیم غیر مسئولانه عمل کنیم امر به معروف و نهی از منکر نداشته باشیم طبیعی است که افراد ضد ارزشی میدان پیدا می کنند، جبهه انقلابی فرهنگی به وسط میدان آیند باید پاسخ دهند وگرنه شکایت می کنیم.

وی بیان داشت: کسانی که انقلاب و کشور را حفظ می کنند همین نیروهای انقلابی هستند کسانی که اهل رقص هستند دنبال منافع دنیایی پست و مقام هستند نه کارهای ارزشی لذا آقایان مسئول به این طرف هم نگاه کنید .

رمضانی پور بیان داشت: اتحاد و همدلی را می گویند باید وجود داشته باشند قبول داریم اما برخی ازان سوء استفاده می کنند و این کارهای ضاله و باطل نمی تواند عملکرد محسوب شود از جشن همدلی واژه مقدس استفاده نکنید این کنسرت ها عملکرد نیست یک کار ضد ارزش از خداغافل کن است.

این مقام مسئول گفت: اگر فرماندار و نماینده جدید یا شورا و شهردار عوض می شوند می گویند قبلی ها کار نکردند نه اینقدر بی انصاف نباشید همه کار کردند اگر کار نمی کردنداین مسئولیتها بدست ما نمی رسیدند، در دوره های گذشته کارهای زیر ساختی انجام شده کارهایی که حیات رفسنجان را در پی دارد بی انصافی نکنید غلو نکنید ، فعالیتها شدت و ضعف دارد اگر ما بخواهیم قضاوت کنیم می گوییم در گذشته بهتر کار انجام شده است.

وی تصریح کرد: امروز در رفسنجان یک فضای همدلی و وحدت وجود دارد اما برخی سواستفاده می کنند به انها هشدار می دهیم.

انتهای پیام/م

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true