×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳۰ دی - ۱۳۹۹  
true
false

رضا محمدحسینی گفت: در استان کرمان بیش از ۳۰۰ تشکل تعاونی فعال در حوزه تعاونی روستایی، تولید روستایی و تعاونی های تخصصی و زنان فعالیت می کنند و سعی ما بر این است که با توانمند سازی تعاونی ها، زمینه اشتغال و تولید پایدار را که زمینه توسعه روستایی را در پی خواهد داشت، پدید آوریم.

رضا محمدحسینی در گفتگو با ناب نیوز؛ ضمن عرض تسلیت به مناسب اربعین سیدالشهدا علیه السلام و گرامیداشت ۱۵ مهر روز ملی روستا و عشایر با بیان اینکه قطعا اهمیت دادن به این روز موجب توسعه و ترویج فرهنگ روستایی می شود، گفت: نقش روستا و روستائیان در زمینه توسعه و رشد اقتصادی جامعه باید دیده شود؛ چرا که یکی از عوامل توسعه، روستا است؛ بنابراین باید به این قشر شریف که بعضا از امکانات اولیه محروم هستند، بیشتر توجه شود.

مدیر تعاون روستایی استان کرمان ادامه داد: تعاون روستایی نیز در راستای رسالت خود، سعی بر احیا توسعه و توانمند سازی تعاونی ها در قالب شرکت های تعاونی روستایی، تولید روستایی و زنان روستایی در جهت آبادانی روستاها اقدام کرده است.

وی با تأکید بر اینکه توسعه و توانمند سازی شرکت های تعاونی زنان به منظور مشارکت این قشر در فعالیت های مختلف و در راستای توسعه روستایی در اولویت کارهای ما قرار دارد، عنوان کرد: هم اکنون تعدادی از شرکت های تعاونی زنان روستایی در زمینه تولید روزانه بیش از ۲۰ هزار ماسک و بیش از ۵۰۰ لباس پزشکی در جهت خدمت به جامعه سلامت، را انجام می دهند.

محمد حسینی بیان کرد: می دانیم یکی از راه های توسعه روستا، توجه به اشتغال زایی و تولیدات کشاورزی و درآمد سازی پایدار است و  در این زمینه ما نیز با توسعه تعاونی ها سعی کرده ایم نقش آفرینی کنیم تا بتوانیم از طریق تشکل های تعاونی روستایی، به توسعه پایدار روستاها کمک کنیم.

مدیر تعاون روستایی استان کرمان ابراز کرد: در استان کرمان بیش از ۳۰۰ تشکل تعاونی فعال در حوزه تعاونی روستایی، تولید روستایی و تعاونی های تخصصی و زنان فعالیت می کنند و سعی ما بر این است که با توانمند سازی تعاونی ها، زمینه اشتغال و تولید پایدار را که زمینه توسعه روستایی را در پی خواهد داشت، پدید آوریم.

وی در پایان خاطر نشان کرد:  تعاونی روستایی استان کرمان در تعاونی روستایی کشور جز سه استان برتر کشوری است.

انتهای پیام/م

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true