×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۱ فروردین - ۱۳۹۹  
true
false

به گزارش ناب نیوز؛ سید حسین صابری دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان پیش از ظهر امروز در نشست خبری با بیان اینکه مانند همیشه بر این باوریم که در فعالیت های اجتماعی و سیاسی روحانیت باید حضور داشته باشد، گفت: بر همین اساس در شورای ائتلاف استان به همین شکل عمل شده است.

وی با اشاره به شرایط خاص کشور ادامه داد: مقام معظم رهبری فرموده اند”  ما در حال عبور از پیچ خطرناک و رسیدن به قله  هستیم” دو مفهوم اساسی تقویت امید و امیدواری در این بیانات وجود دارد.

صابری افزود: در این راستا تلاش برای رسیدن به قله و حرکت به بالاترین حد مد نظر است که باید از جهات مختلف احتیاط شود تا بتوانیم از پیچ رو به بالا عبور کنیم تا به قله برسیم.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان تاکید کرد: در شرایط امروز وحدت و همدلی اهمیت دارد و انقلاب نیازمند ایثارها و حمایت هایی است؛ بنابراین جمعی از دلسوزان انقلاب به این نتیجه رسیده اند و شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با پژوهش ها و مطالعاتی تشکیل داده شد.

وی با اشاره به اینکه جمعی از بزرگان کشور در این شورا عضو هستند، اظهار کرد: از حدود دو سال قبل آیت الله رئیسی حمایت هایی انجام می دادند که پس از انتصاب ایشان به عنوان ریاست قوه قضاییه آقای حدادعادل این امر را به عهده دارند.

صابری تصریح کرد: از سوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی برنامه های مدونی برای نیازهای کشور و مجلس آینده در ده بند در نظر قرار گرفته شده است که هر کدام از این محورها مسئولانی دارند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه شورا در شهرستان ها نیز فعالیت های وحدت زا و رسیدن به کاندیدای واحد را دنبال می کنند، اظهار کرد: در اکثر شهرستان ها مجامع شکل گرفته و اقداماتی در راستای ایجاد همدلی انجام شده است.

وی بیان کرد: طی دو سال گذشته تیم های علمی و منسجمی غیر از اشخاص خاص در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی  فعالیت کرده اند و از دل خواسته های مردم و واقعیت های عینی جامعه برنامه هایی مدون شده است و همه این موارد در تعهد نامه آمده است.

صابری با تأکید بر اینکه معیشت، مسکن، اشتغال در رأس خواسته های مردم است که بر اساس آن ده محور در شورا برنامه ریزی شده است، عنوان کرد: در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان به جوانگرایی و حضور بانوان توجه شده است.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان با بیاناینکه حرکت مثبت به نفع جوانگرایی و نوآوری است حتی اگر ده درصد جواب دهد، تصریح کرد: امروز شورای ائتلاف انقلاب اسلامی شهرستان کرمان شورای جوانی است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: راهکار برای تشکیل مجلس انقلابی مد نظر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی است و ما به دنبال افشاگری نیستم؛ اما واقعیت ها را با حفظ حرمت باید ذکر کنیم.

انتهای پیام/م

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true