×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۰  
true
false

تنی چند از چهره های ورزشی و فرهنگی استان کرمان ضمن تأکید بر حضور و مشارکت حداکثری ملت ایران در انتخابات ۲۸ خرداد ماه گفتند: با توجه به اینکه در برهه حساسی قرار داریم؛ بنابراین شرکت حداکثری در انتخابات امری ضروری و تعیین کننده است.

به گزارش ناب نیوز؛یک روز دیگر تا انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا باقی مانده است. روز تعیین کننده ای که آحاد ملت ایران با حضور و مشارکت حداکثری، علاوه بر تعیین سرنوشت خود، موجب تقویت نظام جمهوری اسلامی ایران می شوند.

این پایگاه خبری با توجه به اهمیت این امر مهم وخطیر، با تنی چند از چهره های فرهنگی و ورزشی استان کرمان در خصوص اهمیت حضور و مشارکت گسترده در انتخابات به گفتگو نشسته است که مشروح آن را در گزارش زیر می خوانید.

سجاد منصوری در گفتگو با خبرنگار ما؛ با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: اگر آینده کشور، شهر و روستا برایمان مهم است، ما وظیفه داریم که در انتخابات شرکت کنیم و این امر یک رسالت اخلاقی، فرهنگی و اجتماعی است.

این نمایش نامه نویس و کارگردان کرمانی ادامه داد: متأسفانه در فضای مجازی به واسطه مشکلات اقتصادی و فشارهایی که بر مردم وارد شده، شائبه هایی ایجاد می شود و برخی اعلام می کنند که در انتخابات شرکت نمی کنیم.

نقش برآب شدن نقشه های دشمن با حضور حداکثری در انتخابات/ لزوم توجه به مهندسی فرهنگی در دولت سیزدهم

وی با تأکید بر اینکه ما باید این مهم را بدانیم که این نقشه، جریانی هدایت شده توسط دشمنان است و بنابراین در این زمینه آگاه باشیم، عنوان کرد: قطعا می دانیم که مشکلاتی در کشور وجود دارد؛ اما باید در انتخابات شرکت کنیم و فردی را انتخاب کنیم که در آینده از این انتخاب پشیمان نشویم.

منصوری تأکید کرد: کشورهایی که بنای ناسازگاری و دشمنی با ما دارند، همواره ما را به عدم شرکت در انتخابات دعوت کرده اند؛ بنابراین این مهم را باید بدانیم که این مسئله نقشه دشمن است.

این نمایش نامه نویس و کارگردان کرمانی ابراز کرد: مطمئنا مردم در انتخابات شرکت خواهند کرد و کسانی که انتخاب می شوند در جهت رفع مشکلات مردم کوشا باشند.

وی در خصوص اولویت های ارتقا فرهنگ و هنر در دولت آینده عنوان کرد: در دولت سیزدهم باید به فکر مهندسی فرهنگی باشیم؛ چرا که در سطح کشور بالغ بر سی متولی فرهنگی وجود دارد اما هیچ یک از آنها برنامه جامعه فرهنگی و هنری ایجاد نکرده اند؛ فلذا همه، همگام در راستای رسیدن به حوزه فرهنگ انقلابی باید کوشا باشیم.

شرکت گسترده در انتخابات امری ضروری است

منصوری با تأکید بر اینکه انتخاب مدیران فرهنگی بسیار مهم است، خاطر نشان کرد: آنچه که مهم است ارتقا سطح برنامه های هنری و در نهایت اعتماد مردم به برنامه های فرهنگی و هنری است؛ چرا که اگر مردم به برنامه های فرهنگی و هنری اعتقاد داشته باشند ما شاهد حضور شهروندانی خلاق و وظیفه شناس در حوزه فرهنگ خواهیم بود.

اسماعیل احمدی امجزی در گفتگو با خبرنگار ما؛ گفت: با توجه به اینکه در برهه حساسی قرار داریم و حساسیت های در زمینه های مختلف برجام، سیاست های خارجی، فشارهای خارجی و ماجرای تجاوزات رژیم صهیونیستی به قدس شریف و بی اثر کردن فشار حداکثری از جانب آمریکا وجود دارد؛ بنابراین شرکت حداکثری در انتخابات امری ضروری و تعیین کننده است.

این شاعر عنبرآبادی در خصوص اولویت های ارتقا فرهنگ و هنر در دولت آینده عنوان کرد: توجه به زیرساخت های فرهنگی، مدیریت صحیح فضای مجازی، توجه به نشر کتاب و تولیدات فرهنگی، حمایت از مؤلفان و ناشران باید در دولت سیزدهم مد نظر قرار گیرد.

حضور حداکثری مردم در انتخابات دشمن را ناکام می کند/ با انتخاب درست مشکلات عدیده کشور حل می شود

مهلا نقیب زاده در گفتگو با خبرنگار ما؛ با اشاره به انتخابات ۲۸ خرداد و با تأکید بر اینکه نیاز جامعه امروز ما وحدت و اتحاد است و برای رسیدن به هدف باید از همه امکانات و ظرفیت‌ها استفاده کرد، گفت: در نتيجه مهم‌ترین مسئله امروز ما انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا است، این انتخابات، از مهم‌ترین وقایع پیش روی ملت ما است.

عضو تیم ملی کیک بوکسینگ واکو جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: انتخابات یک روز انجام می‌گیرد اما در این یک روز یک نفر یا کسانی را برای مدت چهار سال بر سرنوشت کشور و شهرمان حاکم می‌کنیم، اقدامات آنها نه تنها در این چهار سال بلکه تا سال‌های زیادی برای کشور ما باقی می‌ماند.

وی ادامه داد: با انتخاب يك فرد به عنوان رييس جمهور، آن فرد ده ها مسئول شايسته ديگر از جمله وزير و معاون و … را انتخاب مي كند و در صورتی شایستگی لازم را داشته باشند می‌توانند مشکلات داخلی و خارجی کشور را حل کنند.

نقیب زاده تأکید کرد: در اين راستا اهميت انتخابات بسيار زياد است؛ چرا که اگر درست انتخاب کنیم قطعاً مشکلات عدیده کشور حل خواهد شد و مي توان با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی کشور، اقتصاد را سامان داد.

عضو تیم ملی کیک بوکسینگ واکو جمهوری اسلامی ایران افزود: حضور حداکثری و فعال مردم در عرصه‌ی انتخابات یک اصل است و اهمیت ویژه ای دارد، زیرا مشارکت در تعیین سرنوشت اجتماعی و سیاسی، حق همه آحاد جامعه و اصلی عقلانی و شرعی است.

وی در پایان با تأکید بر اینکه حضور  حداکثری مردم، یکی از آن عناصری است که دشمن را ناکام می کند، خاطر نشان کرد: همه باید در انتخابات شرکت کنند چرا که این مهم موجب تقویت نظام جمهوری اسلامی ایران می شود؛ بنابراین شرکت در انتخابات وظیفه ای شهروندی است و کسی نباید در انجام این وظیفه کوتاهی کند.

ورزشکاران با حضور در انتخابات دِین خود را نسبت به نظام ادا می کنند

عبدالرضا رسولی در گفتگو با خبرنگار ما؛ ضمن اشاره به برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و با تأکید بر حضور حداکثری در این امر خطیر و مهم کشوری گفت: ورزشکاران به دلیل ویژگی ها و شخصیتی که در اجتماع دارند می توانند بر اقشار مختلف جامعه نفوذ داشته باشند و بر همین اساس دعوت این قشر از مردم برای حضور در انتخابات بسیار تأثیر گذار است.

مسئول کمیته کیک بوکسینگ واکو استان کرمان در پاسخ به این سوال که آیا جامعه ورزشکاران استان کرمان حمایت خود را نسبت به حضور در انتخابات اعلام می دارند، ادامه داد: خوشبختانه جامعه ورزشی استان کرمان همان گونه که همواره در صحنه های مختلف فرهنگی، مذهبی و اجتماعی حضور داشته است؛ در شرایط فعلی نیز با توجه به انتخابات در این عرصه حضور خواهند داشت تا دِین خود را نسبت به نظام ادا کنند.

مسئول ستاد ورزشکاران آیت الله رئیسی در استان کرمان در پایان با بیان اینکه هر چه میزان مشارکت مردم بالا باشد؛ قدرت مانور نظام در مسائل برون مرزی بیشتر خواهد شد، خاطر نشان کرد: حضور حداکثری مردم مشکت محکمی است بر دهان یاوه گویانی که برای نظام جمهوری اسلامی ایران نقشه می کشند.

مردم در انتخاب اصلح بصیر باشند/ دولت آینده باید گلوگاه فساد را خشک و نابود کند

عشرت کردستانی در گفتگو با خبرنگار ما؛ با تأکید بر اینکه لزوم حضور حداکثری در انتخابات خرداد ماه به اوج رسیده است، گفت: مردم باید با نهایت بصیرت، آگاهی و شناخت نسبت به این مهم اقدام کنند؛ چرا که شاهد بودیم با انتخابی اشتباه، کشور در بحران بی سابقه ای قرار گرفت؛ بنابراین باید در شرایط کنونی بصیر باشیم و انتخاب صحیحی را انجام دهیم.

این مدال آور بازی های پارا آسیایی اندونزی ادامه داد: متأسفانه بسیاری از شبکه های معاند و دشمنان داخلی و خارجی به مردم القا می کنند که برای اعتراض پای صندوق های رأی حضور پیدا نکنند که این مسئله ضربه بزرگی است که باید به آن توجه شود.

پرچمدار کاروان ایران در پارالمپیک ریو ۲۰۱۶  بیان کرد: ما باید عملکرد داوطلبین سیزدهمین دوره ریاست جمهوری را رصد و بررسی کنیم؛ به عنوان مثال آیت الله رئیسی در مسند قوه قضائیه چه اقداماتی را انجام داده، در زمینه مبارزه با فساد چه کرده و در خصوص اشتغالزایی چه فعالیت هایی داشته است.

وی با تأکید بر اینکه امیدواریم رئیس جمهوری با شاخصه های که مقام معظم رهبری فرموده اند روی کار بیاید، اظهار کرد: مردم در انتخاب اصلح بصیر باشند و فریب شبکه های معاند و منافقین را نخورند.

کردستانی با تأکید بر اینکه دولت آینده باید گلوگاه فساد را خشک و نابود کند، تصریح کرد: امیدواریم تحولات بسیار خوبی ایجاد شود؛ همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند خرمشهرها در پیش است؛ نه در میدان جنگ نظامی، در میدانی که از جنگ نظامی سخت‌تر است.

این مدال آور بازی های پارا آسیایی اندونزی افزود: اولین خرمشهرها، انتخابات است و ما باید دولت انقلابی، مستقل و شجاع را انتخاب کنیم تا بتوانیم تمام مشکلات کشور را کنیم.

پرچمدار کاروان ایران در پارالمپیک ریو ۲۰۱۶  عنوان کرد: شاهد بودیم که فلسطینی ها با مبارزه در مقابل رژیم صهیونیستی چگونه اقدام کردند و این امر موجب پیروزی آنها شد و این نشان می دهد هر چه مقابل دشمن قوی تر بیاستیم، دشمن ناخودآگاه ذلیل خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه مردم تمامی این مسائل را بررسی کرده و احساسی تصمیم نگیرند، ابراز کرد: سلبریتی ها نیز که با محبت مردم روی کارآمده اند؛ به خاطر منافع شخصی، مردم را به سوی کاندیدایی که در گذشته نیز شرایط را برای مردم سخت کرده اند، سوق ندهند؛ چرا که حق الناس به گردنشان خواهد بود.

کردستانی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم مردم با بصیرت و آگاه باشند و برای آینده خود ایرانی آباد بسازند تا زمینه ساز ظهور باشد.

حرفم را با رای دادنم فریاد می زنم نه با رای ندادن

وحید یوسف زاده، تهیه کننده، گوینده، مجری ونویسنده مطرح صداوسیما در گفتگو با خبرنگار ما؛گفت: ورود من به این عرصه از علاقه ذاتی و همیشگی من بود. به کار اجرا علاقه داشتم و یادم می آید، اولین باری که مجری شدم، در مدرسه، کلاس پنجم دبستان و روز جشن معلم بود.

وی افزود: بزرگتر که شدم، کار را جدی تر دنبال کردم و سرانجام در سال ۱۳۸۱ در صدا و سیمای مرکز کرمان تست دادم و قبول شدم و اکنون نزدیک به بیست سال است که به این کار مشغول هستم.

یوسف زاده خاطرنشان کرد: اولین کاری که در تلویزیون از بنده پخش شد، گزارش برنامه خانواده ی رادیوکرمان به نام «آشیانه ی مهر» بود که در روز یکشنبه، چهارم آبان سال هشتاد و یک پخش شد.

وی تصریح کرد: البته من از خرداد همان سال مشغول به کار شده بودم؛ ولی اولین کارم رسما در آبانماه پخش شد و خاطره ی بسیار شیرین و دلچسبی است که هر وقت بهش فکر می کنم، حس همون روز برایم تداعی می شود.

این مجری توانمند صداوسیمای مرکز کرمان با اشاره به اینکه قهر از صندوق چیزی را درست نمی کند، تأکید کرد: ممکن است من از وضع موجود ناراضی باشم، به ویژه از اقتصاد و معیشت که به نظر می رسد برای اغلب شهروندان همینطور هم هست.

یوسف زاده افزود: یا ممکن است، فکر کنم نامزدی که مورد علاقه من بوده، صلاحیتش احراز نشده و از این بابت دلخور باشم.

وی تصریح کرد: یا ممکن است فکر کنم هیچ کدام از این نامزدها انتظار من را در مقام رییس دولت برآورده نمی کنند. با این علت ها و با هر علت دیگری پذیرفته نیست که در انتخابات شرکت نکنم.

این نویسنده مطرح صداوسیما بیان کرد: جمله ای هست که می گوید «سیاستمداران بد را مردم خوبی انتخاب می کنند که رای نمی دهند.»

یوسف زاده گفت: واقعیت هم این است که من باید رای بدهم و حرفم را با رای دادنم فریاد بزنم نه با رای ندادنم. رای ندادن فقط من را از حق مطالبه بعدی محروم می کند و مضافا مهم تر از اینکه چه کسی رای می آورد، نگاه خارجی ها به انتخابات ماست.

وی  انتخابات را یکی از برجسته ترین جلوه گاه های پیوند مردم و نظام دانست و افزود: این رویداد، نشان می دهد که با هر اختلاف سلیقه ای و با هر مشکلی که در جامعه وجود داشته باشد، مردم با اصل انقلاب و نظام همراه و همقدم هستند و به نمایش گذاشتن این همراهی و همقدمی، جامعه را در برابر تهدیدهای بیرونی مصون می کند.

یوسف زاده تصریح کرد: به هرحال دولتی که از پشتوانه مردمی برخوردار نباشد، آسیب پذیر است و شرکت ما در انتخابات است که نشان دهنده ی پشتگرمی دولت و حاکمیت به مردم و رای مردم است.

وی از مردم برای حضور گسترده در انتخابات دعوت کرد و خاطرنشان کرد: همه ما در انتخابات شرکت می کنیم؛ چرا که حتی اگر بخواهیم به چیزی اعتراض کنیم، اعتراضمان را با رای مان نشان بدهیم و فکر نکنیم که استقبال نکردن از انتخابات و برگزاری انتخابات کم رونق فایده ای دارد، تنها فایده چنین انتخاباتی فقط مانور دادن شبکه های خارجی، کم جلوه کردن اقتدار داخلی و کمرنگ به تصویر کشیده شدن رابطه مردم و نظام است که این به نفع هیچکس نیست.

با حضور در انتخابات؛ پرچم ایران اسلامی را برافراشته می کنیم

محمد جواد اکبری در گفتگو با  راه آرمان؛ گفت: بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه ورزشی شهرستان کوهبنان از همه ورزشکاران ، مربیان و داوران رشته های مختلف ورزشی خصوصا جوانان غیور و انقلابی شهرستان اعم از بانوان و آقایان که همیشه باعث سربلندی ابران سرافراز بودند دعوت می کنم با حضور در پای صندوق های رای در روز ۲۸ خرداد بار دیگر پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران را برافراشته کنند.

مربی هیات جودوی کوهبنان تصریح کرد: همگان با حضور خود ثابت کنید که هر برگ رای شما یعنی بیزاری از همه دشمنان انقلاب، نظام ، ولایت و تجدید بیعت با آرمان های شهیدان خصوصا سردار دلهاست که دراوج قهرمانی پهلوانی را به دنیا نشان داد.

وی تاکید کرد: ما ورزشکاران می آییم تا ایران اسلامی عزیز همیشه جاودان بماند و با حضور گسترده خود شاهد ذلت و افول دشمنان و بدخواهان نظام باشیم.جامعه ورزش، حضور پررنگی در انتخابات خواهد داشت/ تاکید زوج ورزشکار سیرجانی بر حضور حداکثری مردم در انتخابات

نغمه اسلام زاده دارنده مدال طلا مسابقات جهانی کونگ فو در سال ۲۰۱۹ در گفتگو با خبرنگار ما؛ گفت: حضور در انتخابات یک وظیفه همگانی است جوانان این مرز و بوم همواره در تمامی صحنه های حساس انقلاب اسلامی حضور داشتند و در انتخابات پیش رو با حضور حداکثری مشتی محکم بر دهان دشمنان اسلامی خواهند زد.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و اهداف گام دوم انقلاب اظهار کرد:جامعه ورزش و جوانان شهرستان سیرجان پای صندوق های رای حاضر خواهند شد چرا که این حضور نشان از پشتیبانی از کشور و ولایت فقیه دارد و این قشر نقش بسزایی می توانند در زمینه های مختلف اجتماعی به خصوص انتخابات داشته باشند.

دارنده مدال طلا مسابقات جهانی کونگ فو به ویژگی های رئیس جمهور خوب اشاره و بیان کرد: یک رئیس جمهور مطلوب باید عدالتخواه و ضدفساد بوده، مدیریت و کفایت لازم را داشته و دارای عملکرد انقلابی و جهادی باشد.

نغمه اسلام زاده خاطر نشان کرد:اگر کسی در انتخابات حاضر نشود، نمی‌تواند به مشکلات کشور نقد وارد کند، مردم باید پای صندوق‌های رأی بیایند و به فرد اصلح رأی بدهند.

وی گفت: خوشبختانه جامعه ورزشی کشور آنقدر فرهیخته است که در انتخابات حضور پیدا کرده و سرنوشت کشور را خودشان تعیین کنند؛ مطمئن هستم پهلوانان این درک را دارند که برای سرفرازی میهن اسلامی مقابل دشمنان باید در انتخابات حضور پیدا کنند.

علی اصغر داوری دارنده مدال نقره مسابقات جهانی کونگ فو بیان کرد: اولین معنای انتخابات تثبیت کننده اقتدار و امنیت کشورو شرکت در انتخابات تکلیف دینی و ملی است و همه اقشار جامعه که به عنوان یک ایرانی به استقلال و عدم وابستگی کشور اعتقاد دارند باید در انتخابات شرکت کنند.

وی گفت: حضور پرشور آحاد مردم به خصوص ورزشکاران در انتخابات نه تنها به اقتدار کشور کمک می کند بلکه نقش اصلی در تعیین سرنوشت افراد و آینده نظام در مواجهه با مسایل مختلف را دارد.

دارنده مدال نقره مسابقات جهانی کونگ فو اذعان کرد: مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی هر کدام اهمیت خاص خود را دارد، باید این انتخابات را قدر بدانیم  و شعور و بلوغ سیاسی و فرهنگی خود را بار دیگر با حضور گسترده در شعب اخذ رای نشان دهیم.

تاکید فوتبالیست خوش نام فهرجی بر حضور حداکثری مردم در انتخابات

کامبیز دهقانی فوتبالیست شهرستان فهرج که در لیگ دسته یک فوتبال کشور توپ میزند طی گفتگو با خبرنگار ما؛ پیرامون اهمیت حضور در انتخابات گفت: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند حضور پرشور مردم در انتخابات مهم ترین اصل نظام جمهوری اسلامی است که این خود نشان از اهمیت ویژه انتخابات دارد.

وی افزود: حضور در انتخابات باعث می شود سرنوشت کشور توسط مردم تعیین شود و برای آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تصمیم بگیرند.

دهقانی توجه به وضعیت اقشار محروم و بی بضاعت جامعه را از مهمترین ویژگی های یک رییس جمهور مطلوب عنوان و اظهار کرد: با توجه به شرایط امروز جامعه توجه به اقتصاد و وضع معیشتی مردم باید در اولویت کاری رئیس جمهور آینده باشد.

این فوتبالیست ارزنده شهرستان فهرج در ادامه به دیگر ویژگی های رئیس جمهور خوب اشاره و بیان کرد: یک رئیس جمهور مطلوب باید مردم دار، انقلابی و صادق باشد و به وعده هایی که می دهد عمل کند.

وی همچنین حضور مردم در انتخابات ۲۸ خرداد را حداکثری پیش بینی کرد و گفت: مردم عزیز ایران در برهه های مختلف نشان داده اند پشت نظام خود ایستاده اند و مطمئنا در انتخابات پیش رو نیز حضور حداکثری خواهند داشت.

دهقانی ایفای نقش در تعیین سرنوشت کشور را دلیل اصلی حضور خود در انتخابات دانست و تصریح کرد: من یک ایرانی ام و علیرغم تمام موج سازی و دروغ پردازی رسانه های معاند و فارغ از جناح های سیاسی در انتخابات شرکت و به فردی اصلح رای میدهم.

این فوتبالیست خوش نام شهرستان فهرج در پایان از ابراز لطف و محبت مردم، جوانان، ورزشکاران و رسانه ها به وی قدردانی و اظهار کرد: اهالی عزیز شهرستان فهرج مردمی بصیر، فهیم و آگاه هستند و قطع به یقین به مانند ادوار گذشته حضور پررنگی در انتخابات خواهند داشت.

انتهای پیام/م

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true