×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۱ خرداد - ۱۳۹۹  
true
false

به گزارش ناب نیوز؛ هنوز قلب و روحمان در فراقت خون بار است و هنوز اشک چشم این مردم مومن، متدین، پیر، جوان، زن،  مرد، کوچک، بزرگ و آحاد مردم خشک نشده است که صدای غرب از گلو ناپاکی که از شش سال گذشته مدام از اتباط و مذاکره با غرب صحبت می کنند، بلند می شود.

آنانی که احتمال مذاکره مجدد با شیطان بزرگ را رد نمی کنند و خود را به عنوان شخصیت فرا مسائلی، فرا جناحی و انسانی به تعبیر اینکه برای ما مهم نیست که چه کسی در کاخ سفید نشسته است و مهم نیست که آنان چگونه رفتار می کنند، دولت ترامپ می تواند گذشته خود را اصلاح کند و تحریم ها را برداشته و به میز مذاکره بر گردند؛ آه و صد آه از این بی تدبیری و جهالت، جهالتی که روی جهالت را سفید کرده است.

مگر چند روز از خطبه انقلابی در جمعه انقلابی توسط مقام معظم رهبری می گذرد که فرمودند آن جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند؛ آنها همان افراد هستند تفاوتی نمی کنند، فقط لباس خود را تغییر می دهند. دست چدنی دارند که پوشش مخملی را بیرون می آورد و خود را نشان می دهد و گرنه باطن همان باطن است و هیچ تفاوتی ندارد؛‌ آنها نمی توانند کسانی باشند که به آنها اطمینان کنیم و در جای دیگر فرمودند که مذاکره با آمریکا سهم مهلک است.

همچنین رهبر فرزانه انقلاب در جای دیگر تأکید داشته اند گفتیم به طرف مقابل اعتماد نکنید، به لبخند او فریب نخورید، به وعده‌ی نقد که میدهد ــ وعده‌ی نقد، نه عمل نقد ــ اعتماد نکنید، چون وقتی خرش از پل گذشت، برمی گردد و به ریش شما میخندد! اینقدر اینها وقیحند.

ایشان در جائی دیگر بیان کردند که هر فرد و هر جریانی که برای اسلام و به نام اسلام کار می کند، اگر به امریکا اعتماد کند، دچار خطای بزرگ شده و سیلی آن را خواهد خورد. همچنین در جای دیگر عنوان کردند یکی از اجزای مهم قدرت نرم جمهوری اسلامی، بی‌اعتمادی مطلق به قدرت‌های سلطه‌گر و در رأس آنها آمریکا است و این بی‌اعتمادی باید روزبه‌روز گسترش یابد.

حال سوال این است که آقای ظریف را چه مسئله ای وادار به شروع مجدد رایزنی برای مذاکره کرده است در حالی که کشور را تا کنون با بدترین شیوه مدیریتی خود در چهارچوب وزارت امورخارجه به تعطیلی کشانده  و این امر را می توان از عدم دیپلماسی فعال و جهت دار اسلامی _ ایرانی تا به اینجا که به دیپلماسی فشل شهره شده ایم؛ مشاهده کرد.

آقای ظریف! آیا بد عهدی آمریکا برای جنابعالی و تیم مذاکره کننده هنوز شفاف نشده است؟ آیا هواپیما شما که خود را امیر کبیر ایران می خوانید در آلمان  با ذلت توسط جنگنده ها سوخت گیری نشد؟  آیا هر چه در مذاکره دو دستی تقدیم کردید و بارهایی که بر دوش این کشور از  FATFتا کنوانسیون های مربوط به این عهد نامه که برنامه ای جز تعهد پشت تعهد ایجادنکرده است،  چیز دیگری است؟

آیا شما ملت ایران را در تشییع پیکر سردار سپهبد شهید سلیمانی در پنج استان کشور با جمعیتی بیش از ۲۵ میلیون را ندیدید که خواسته آنها چیزی جز انتقام از قاتل سردار با تعبیر انتقام سخت بود؟ آیا شما فریاد کودکان را در مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد شهید سلیمانی نشنیده اید که می گفتند ما قاسم سلیمانی هستیم؟ آیا شما گریه های رهبر فرزانه انقلاب را در فراق مالک اشتر خود بر پیکر شهید سلمانی ندیده اید؟

ای اُف بر شما و بر هم پیاله های ته کاسه لیس شما که چیزی جز پادویی و سخن گویی چند ساله برای آمریکایی ها ندارند. ای جنتلمن های وطنی، حق است که مردم هر چه فریاد دارند بر سر شما و واداده های غربگرا بشکند که جز حقارت چیزی برای مردم تاکنون به ارمغان نیاورده اید!

نویسنده: م.سنجری

انتهای پیام/م

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true