×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۶ مرداد - ۱۳۹۹  
true
false

به گزارش ناب نیوز؛ حمید رضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار ما؛ با اشاره به اظهارت دبیرکل حزب اتحاد ملت گفت: کشاندن اعتراضات به حاشیه شهر به دلیل حجم آمادگی نیروهای انتظامی و اطلاعاتی در مراکز شهرها بوده که موجب شده این نوع اغتشاشات به مناطقی کشیده شود که از نظر اشراف امنیتی و انتظامی ضعیف تر از مراکز شهر بودند؛ بنابرایناین مسئله هیچ ربطی به خاستگاه اجتماعی اعتراض کنندگان و اغتشاش گران ندارد.

وی ادامه داد: مسئله دیگر اینکه همواره زمانی که اغتشاش و این گونه تجمعات در مناطق مرفه شهر برگزار می شد، جمعیت قابل توجهی از قشر مرفه به این تجمعات می پیوستند و آنها را کمک می کردند که ما شاهد عدم همراهی مردم با اغتشاشگران در مناطق حاشیه و ضعیف شهر هستیم.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی افزود: بنابراین در تجمعات اخیر شاهد بودیم که افراد گروه های ۷ و ۸ نفره به منظور تخریب تشکیل می دادند و اقشار ضعیف جامعه که جمعیت بسیار زیادی هستند آنان را حمایت نمی کردند.

ترقی با تأکید بر اینکه معتقدم تحلیل شکوری راد کاملا سطحی، غیر واقع بینانه و انحرافی است، تصریح کرد: سعی آنان بر این است که نقش نامه هایی که از اغتشاش گران و تجمعات حمایت کردند را کم رنگ کنند.

وی بیان کرد: این در حالی است که اصلاح طلبان از سران فتنه تا نمایندگان فراکسیون امید و ۷۷ نفر از عناصر اصلی اصلاح طلب این نوع اغتشاشات حمایت و حتی نیروی انتظامی را به منظور برخورد با خرابکارها محکوم می کنند و حال چگونه جریان اصلاحات می تواند خود را از پشتیبانی اغتشاشات دور نگه دارد؟

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: اینکه شکوری راد عنوان می کند ما ریزش رأی در جامعه نداشته ایم؛ این مسئله توهمی بیشتر نیست و به نظر می رسد که این توهم ناشی از اشتباه محاسباتی است که آنان در کنش سیاسی خودشان به آن دچار شده اند.

تهیه و تنظیم: فاطمه سیروئی نژاد

انتهای پیام/م

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true