×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۵ مهر - ۱۳۹۸  
true
false

کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: طرح معامله قرن سه سطح فلسطینی، منطقه ای و بین المللی دارد.

 

 

به گزارش ناب نیوز؛علیرضا عرب کارشناس مسائل خاورمیانه در گفتگو با خبرنگار ما؛ با بیان اینکه ملت های منطقه به درک مشترکی رسیده اند که هم سرنوشت و هم سوء هستند، گفت: ملت فلسطین در سرزمین های اشغالی با اجرای طرح معامله قرن مواجه است و به این درک رسیده است که هر چه فشار در خلیج فارس بر جمهوری اسلام ایران افزایش پیدا کند؛ اجرای طرح معامله قرن هم آسان تر می شود.

وی با اشاره به اینکه طرح معامله قرن سه سطح فلسطینی، منطقه ای و بین المللی دارد، ابراز کرد: در سطح فلسطینی هدف این است که یک بار برای همیشه مسئله فلسطین به نفع اسرائیل حل شود.

این کارشناس مسائل خاورمیانه ادامه داد: در سطح منطقه ای هدف معامله قرن این است که حامیان فلسطین، ملت فلسطین و محور مقاومت تضعیف شوند و در سطح بین المللی قرار است که هویت فلسطین در چهار چوب معامله قرن محو شود.

عرب با اشاره به مطلب فوق افزود: با این اقدام تشکیل کشور مستقل فلسطین فراموش خواهد شد و به تاریخ خواهد پیوست و این اقدام استکبار جهانی و ایادی آن توسط نهادهای بین المللی مشروعیت پیدا خواهد کرد.

وی تأکید کرد: با اجرای طرح معامله قرن حیات و ممات فلسطینی ها، هویت قدس شریف در خطر خواهد بود و با این اقدام فشارها بر ایران و محور مقاومت راحت تر می شود.

این کارشناس مسائل خاورمیانه با بیان اینکه ما در خلیج فارس با ملت فلسطین در کرانه شرقی مدیترانه هم سرنوشت هستیم، ابراز کرد: شاید در هیچ برهه ای از تاریخ معاصر منافع کلی ایران به فلسطین پیوند نخورده بود و این مسئله زمینه همکاری و هم سویی هوشمندانه و خردمندانه ما را علیه معامله قرن و مجریان آن ایجاد و زمینه را مساعد می کند.

انتهای پیام/م

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true