×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۳ فروردین - ۱۴۰۰  
true
false

احمدعلی مقدم گفت: تمام سعی و تلاش آمریکا انحراف و نابودی انقلاب اسلامی ایران از مسیر خود است و تاریخ معاصر کشور سند گویای توطئه، اقدامات خصمانه و دخالت مذبوحانه آمریکا، اسرائیل و مزدورانش است.

به گزارش ناب نیوز؛ احمدعلی مقدم در گفتگو با خبرنگار ما؛ ضمن گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در رابطه با دشمنی متعدد مستکبرین به ویژه اقدامات و رویکرد خصمانه آمریکا علیه ایران گفت: تاریخ معاصر کشور ایران سند گویای توطئه، اقدامات خصمانه و دخالت مذبوحانه آمریکا، اسرائیل و مزدورانش علیه این انقلاب جوان است.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی افزود: حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای، دشمنی آمریکا با ملت ایران را دشمنیِ عمیق خواندند، دشمنیِ که سطحی نیست و باید گفت اینها با نظامی که در این منطقه‌ حسّاس خاورمیانه سر بلند کرده، ایستاده، قد برافراشته و رشد کرده و با ظلم‌های آمریکا مخالفت می‌کند، سرسازش ندارند، لذا آمریکا، اسرائیل و عوامل نفوذی آن‌ها دائما در پی توطئه و ایجاد فتنه هستند تا نظام جمهوری اسلامی ایران، الگوی تمام نمای مقاومت و عدم ذلت‌پذیری منطقه را از پای در آورند اما زهی خیال باطل.

دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان کرمان با اشاره به دشمنی دیرینه آمریکا و عوامل استکبار جهانی با ایران، تشریح کرد: کودتای ۲۸ مرداد سال ۳۲ نمونه‌ای ‌از نخستین دشمنی آمریکائی‌ها در ایران است که با همکاری و تطمیع برخی از سیاستمداران خودفروخته، حکومت مصدق را سرنگون کردند و ملت را به خاک و خون کشیدند.

تلاش واهی آمریکا جهت به انحراف و نابودی کشاندن انقلاب اسلامی

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کرمان ادامه داد: حادثه‌ قیام مردم در پانزده خرداد، حمله نظامی و ماجرای صحرای طبس، کودتای نوژه، کوک، تحریک صدام و تحمیل جنگ علیه ایران، تجهیز صدام به انواع سلاح‌هاى جدید کشتار جمعى و سلاح شیمیایی و حمایت رسانه‌اى و بین‌المللی برای حمله به ایران و مراکز نظامی و مهم کشور، همه اسناد خباثت و جنایت آمریکا علیه ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران است که همگی با درایت امام خمینی(ره)، بصیرت مردم و همت سپاه به نابودی منجر شد.

مقدم با تأکید بر اینکه آمریکا تمام سعی و تلاش خود را در راه انحراف و نابودی این انقلاب جوان به کار می‌برد، بیان کرد: ابرقدرت‌ها و سفارت آمریکا بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران و اعلام استقلال آن از بلوک شرق و غرب، از همان ابتدا سعی کردند تا با فشار بر ملت ایران، ما را وادار به تسلیم در برابر خود کنند و تمام توان خود را برای براندازی این انقلاب مردمی به کار گرفتند.

وی افزود: در جنگ تحمیلی علیه ایران همه دنیا با هم متّفق شدند و در مقابل جمهوری اسلامی قد علم کردند و هنوز بعد از ۴۲ سال دشمنی، شیطنت، جنایت و تلاش ناکام خود را علیه ملت ما ادامه می‌دهند که به لطف الهی تا کنون همه دسیسه‌های آنان نقش بر آب شده و خواهد شد.

هیچ کشوری مثل ایران قربانی تروریسم نبوده‌ و نیست

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه هیچ کشوری مثل ایران قربانی تروریسم نبوده‌ و نیست، تصریح کرد: جنایات و دشمنی آمریکا و اسرائیل از اول پیروزی انقلاب تاکنون با هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی طرح‌ریزی شده است و این هدف با اقدامات خبیثانه بسیاری صورت گرفت.

دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان کرمان اظهار کرد: استفاده از منافقین به ظاهر انقلابی و هدایت آنان در راستای انحراف مسیر انقلاب از آرمان اسلامی و ترور شخصیت‌های مهم کشور که همچنان این تروریست بین‌المللی از این کار ننگین خود دست بر نداشته است و شهادت سردار سلیمانی و ترور شهید فخری زاده دانشمند هسته‌ای ‌کشورمان و هزاران ترور دیگر مصادیق بسیار روشنی از این دشمنی عمیق و ذاتی است.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کرمان مطرح کرد: آمریکا همواره درصدد بوده و هست تا از اختلافات داخلی، سوء استفاده کرده و بذر فروپاشی از درون، را با ایجاد فتنه بپاشد، اغتشاشات دانشگاهی و قبیله‌ای، غائله حزب دموکرات کردستان، گروه پیکار، خلق عرب، برادران قشقایی و… نمونه‌ای ‌از این دست اقدامات مزورانه هستند.

ریشه اصلی دشمنی و فتنه استکبار جهانی با نظام جمهوری اسلامی ایران

مقدم افزود: تحریم‌های گذشته نتوانست اهداف آمریکا را برآورده سازد؛ صدها نوع تحریم در دوره اوباما و ترامپ در برابر مقاومت ملت بزرگ ایران به هیچ نتیجه مؤثری نرسید و اکنون آمریکا دچار بحران همه جانبه است که باید مسئولان کشور و سران قوا به استفاده از فرصت پیش‌آمده بیاندیشند.

وی ابراز کرد: ریشه اصلی تمام دشمنی و فتنه استکبار جهانی با نظام جمهوری اسلامی ایران، اسلامی بودن انقلاب، استقلال‌طلبی، حرکت در مسیر توسعه و پیشرفت کشور برای رهایی از وابستگی در عرصه‌های مختلف نسبت به دوران طاغوت و خنثی کردن تحریم، است؛ انقلاب اسلامی به عنوان کانون بیداری ملت و الگویی برای مبارزه و مقابله با قدرت‌های بزرگ و دمیدن روحیه استکبارستیزی در میان ملت‌های منطقه است و همین امر سبب شده که دشمنان در تلاش باشند تا ریشه این مقاومت را بخشکانند.

این کارشناس سیاسی گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری، آمریکایی‌ها اصولاً حقوق بشر را قبول ندارند و معتقد به حقوق بشر نیستند بلکه به حقوق کمپانی و سرمایه‌داران بزرگ آمریکایی و منافع نامشروع رژیم آمریکا در سراسر دنیا ایمان دارند؛ تصوّر غلطی است که با کنار آمدن با آمریکا می‌شود مشکلات را حل کرد، چگونگی رفتار و گفتار دولت آمریکا در مسأله هسته‌ای و مذاکرات طولانی و ملال‌آور آن، تحریم بانکی و عدم تعهد به برجام، نشان داد که این برنامه نیز جزو حلقه‌های زنجیره‌ی دشمنی عنادآمیز آنان با جمهوری اسلامی است.

افول و فروپاشی آمریکا در حال شکل گیری است/ تنها راه پیروزی بر دشمن، پیروی از رهنمودهای ولایت فقیه است

مقدم مذاکره و ارتباط با آمریکا و شیطان بزرگ را به صلاح ندانست و عنوان کرد: شفافیت در پاسخگویی ایجاب می‌کند سهم سوء‌مدیریت های برخی مدیران را در چاره‌جویی و خنثی کردن تحریم، مشخص شود تا برخی از مسئولان نتوانند با اتکا به در باغ سبزی که رئیس‌جمهور جدید آمریکا مزدورانه نشان می‌دهد، خود را مبرا از خطاهای راهبردی گذشته قلمداد کنند و بدتر از آن، جبران خسارات تحمیلی به ایران و رسیدگی به ترک فعل‌ها را به فراموشی بسپرند یا زیاده‌خواهی آمریکا و اروپا را نادیده بگیرند.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کرمان با تأکید بر اینکه آمریکا و رئیس‌جمهور جدید این کشور بداند که ایران تهدیدی در مقابل جبهه جهل، ظلم و استکبار است، تصریح کرد: تحلیف ریاست‌جمهوری جو بایدن زیر نظر ۲۵ هزار نیروی پلیس، گارد ملی و ارتش، اردوکشی‌های خیابانی خشونت‌آمیز مردم آمریکا و بی‌ثباتی دولت این کشور همگی نشان از افول نظام سرمایه‌داری و فروپاشی بنای لیبرال کاپیتالیسم در این کشور و پایان حکومت طاغوت در جهان را دارد.

دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان کرمان با اشاره به اینکه افول و فروپاشی آمریکا در حال رخ دادن است و صبح پیروزی نزدیک است،گفت: مسائل و مشکلات ما با آمریکا اساساً قابل حل نیست چه با مذاکره و چه با نرمش و وادادگی، بلکه تنها راه غلبه بر دشمن پیروی از رهنمود و فرمایشات راهگشای ولایت فقیه، بصیرت و مقاومت است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: تجربه سالیان دراز دشمنی با نظام اسلامی به ما اثبات کرده است که کوتاه آمدن و کرنش در برابر دشمن خبیث، تنها موجب وقاحت، شرارت و جسارت هرچه بیشتر آن‌ها می‌شود؛ لذا مسئولان نباید چشم امید به اظهارات دروغین و واهی این شیطان بزرگ داشته باشند و باید مطیع محض رهبر معظم انقلاب باشند تا با یاری خداوند همچون ۴۲ سال گذشته بر دشمن زبون پیروز شویم.

انتهای پیام/م

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true