×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۱ فروردین - ۱۳۹۹  
true
false

به گزارش ناب نیوز؛ در پی شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار سرافراز جهان اسلام و فرمانده جبهه مقاومت در منطقه اعلام انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی آمریکا جنایتکار و ایادی و هم پیمانانش در منطقه بیان کردند.

انتقام سخت در انتظار آمریکا و هم پیمانان منطقه ای آنان خواهد بود

محمد رضا پور ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار ما؛ ضمن عرض تسلیت شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس گفت:  شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی که با کینه و عدوات دشمنان عبری، عربی و آمریکایی انجام شد؛ دل های تمام مجاهدان، آزادی خواهان و عاشقان انقلاب امام راحل و رهبری را آکنده از اندوه کرد.

وی با بیان اینکه سردار عزیزی که عمر با برکت خود را در راه اعتلا اسلام و مکتب شیعه قرار داد و پس از مجاهدت های فراوان به آرزوی خویش که همان شهادت بود نائل گردید، عنوان کرد:  مردم نجیب و شهید پرور استان کرمان به ویژه فرماندهان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس اندوهشان در این مصیبت عظیم مضاعف است؛  چرا که فرزندی را از دیار کریمان تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی امام و رهبری کردند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: دلاور مردی های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در هشت سال دفاع مقدس در لشکر همیشه پیروز ۴۱ ثارالله همواره موجب مبهات و عزت انقلاب اسلامی بوده است.

پور ابراهیمی بیان کرد: اقدام جنایتکارانه آمریکایی در به شهادت رساندن این شهید سرافراز موجبات نفرت هر چه بیشتر ملت  ایران را بر علیه آمریکا به همراه خواهد داشت و قطعا انتقام سخت در انتظار دولت منفور آمریکا و هم پیمانان منطقه ای آنان خواهد بود.

وی اظهار کرد: اینجانب به عنوان یکی از رزمندگان لشکر ۴۱ ثارالله در دوران هشت سال دفاع مقدس که افتخار بسیجی بودن را در کنار این فرمانده دلاور را داشته ام و تمامی ارادت مندان این سردار عزیز  با امام و مقتدای خود عهد و پیمان می بندیم که همچنان پرچم جبهه مقاومت و این جهاد را در مقابل دشمن را برای اعتلای اسلام و مکتب شیعه برای عزت وافتخار در اوج قرار خواهیم داد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: با عهد و پیمان مجدد با ولایت و رهبری، همچون سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مطیع امر رهبری خواهیم بود.

خون پاک شهید سلیمانی منشأ خیر برای ملت های مسلمان منطقه می شود

احمد حمزه در گفتگو با خبرنگار ما؛ ضمن عرض تسلیت شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: آمریکا جنایتکار و تروریست بین المللی بار دیگر خصومت خود را با ملت ایران نشان داد و ما مطمئن هستیم که این اقدام آمریکایی ها نسبت به سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بی پاسخ نخواهد ماند.

وی با تأکید بر اینکه پاسخ محکمی به آمریکایی ها داده خواهد شد، تصریح کرد: از سوی دیگر تردیدی نداریم که خون پاک و به ناحق ریخته شده سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی منشأ خیرات و برکاتی برای ملت های مسلمان منطقه و به ویژه مردم ایران، عراق و سوریه خواهد شد.

نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان ابراز کرد: این ضایعه بزرگ را به رهبرربزرگ انقلاب، خانواده سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، همرزمان ایشان در کشورهای عراق، سوریه، ایران و به تمامی سپاهیان عزیز ایران اسلامی تسلیت می گویم.

حمزه بیان کرد: با حفظ انسجام، وحدت و یکپارچگی شورای عالی امنیت ما با تصمیم شجاعانه اقدامات لازم را برای احقاق حق شهید عزیزمان اتخاذ خواهند کرد.

ملت های مسلمان انتقام ترور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را خواهند گرفت/ آمریکا با نقض مقررات بین المللی ماهیت پلید خود را آشکار کرد

یحیی کمالی پور در گفتگو با خبرنگار ما؛ ضمن عرض تسلیت شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: این روزها آمریکا مستأصل تر از گذشته دست به اقدامات ناجوانمردانه می زدند؛ اقداماتی که با ورود خود به حشدالشعبی نماد یک ملت را مورد هدف قرار می دهد.

وی ابراز کرد: شاهد هستیم کسانی که امروز باید مدال شجاعت توسط دنیا به آنان تعلق گیرد برای آنکه دنیا را از ظلم داعش و فتنه ایجاد شده نجات داده اند؛ اما می آیند و آنان را مورد آماج حملاتشان قرار می دهند و به شهادت می رسند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: این اقدام ددمنشانه آمریکا در تاریخ ثبت خواهد شد و بی تردید ملت های مسلمان و مظلوم دنیا می دانند که امروز آمریکا نه تنها حامی تروریست است بلکه خود تروریست است.

این مقام مسئول با بیان اینکه پوشش های حقوق بشری آمریکا امروز راه به جایی نخواهد برد، تصریح کرد: آمریکا با نقض مقررات بین المللی ماهیت پلید خود را آشکار کردو به دنیا نشان داد که تابع هیچ قانون و مقرراتی نیست.

کمالی پور افزود: آمریکا بداند که نمی تواند در دنیا یکه تازی و به آرمان های ملت ها و کشورها خیانت کند؛ ایمان داریم که این دولت به زودی به سزای اعمالش خواهد رسید و آن روز دیر نخواهد بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: آمریکا بداند که ملت های مسلمان دنیا انتقام ترور شهید حاج قاسم سلیمانی را خواهند گرفت و آن روز دیر نیست.

شهادت سپهبد سلیمانی نقطه عطفی در مبارزه با استکبار در منطقه ایجاد می کند

محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگار ما؛ ضمن عرض تسلیت به مناسب شهادت سردار سرافزار اسلام و سرباز ولایت سپهبد حاج قاسم سلیمانی به تمامی مسلمین جهان و جبهه مقاومت گفت: حیف بود حاج قاسم در بستر بیماری از این دنیا مهاجرت کند.

وی با تأکید بر اینکه آرزوی همواره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شهادت بود، تصریح کرد: فعالیت ۴۱ ساله ایشان برای اسلام، انقلاب و امت اسلامی می طلبید که سردار سرافراز جهان اسلام شهید شوند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: استکبار جهانی با این اقدام نشان داد که به منظور ضربه زدن به اسلام، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت دست به هر کاری می زند و خباثت آنان نشان داد که آمریکایی ها هیچ محدودیتی در اعمال زور و تزویر علیه امت اسلامی فرو گذار نخواهند کرد؛ اما آمریکا و ایادی شان در منطقه کور خوانده اند.

زاهدی عنوان کرد: شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بی شک نقطه عطفی در مبارزه با استکبار در منطقه حتما ایجاد می کند و قطره قطره خون شهید بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی در شریان های جوانان، جبهه مقاومت و ایران اسلامی به جوش خواهد آمد.

وی با تأکید بر اینکه تمامی جوانان ایرانی، ملت ایران و جبهه مقاومت به سلیمانی تبدسل خواهند شد، گفت: آنچان خون سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تلألو و درخششی در جبهه مقاومت و مبارزه با استکبار ایجاد خواهد کرد که بزودی شاهد نابودی استکبار جهانی خواهیم بود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: بی شک انتقام سختی از استکبار جهانی، صهیونیست و تکفیری های منطقه خواهیم گرفت؛ به امیدی روزی که پرچم امت اسلامی و جبهه مقاومت در امریکا و قدس عزیز به اهتزاز در بیاید.

انتهای پیام/م

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true