×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۳ فروردین - ۱۴۰۰  
true
false

حسین معروفی گفت: مردم منطقه به حاج قاسم سلیمانی عشق می ورزند و ملت های دنیا عاشق نظام ما و حاج قاسم ما هستند.

به گزارش ناب نیوز؛ سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان پیش از ظهر امروز در مراسم ۱۲ بهمن در گلزار شهدای کرمان با تأکید بر اینکه همه ملت ایران در برپایی و تثبیت انقلاب اسلامی نقش دارند، گفت: همه مذاهب سنی و شیعه و همه اقوام و گروه های سیاسی تحت امر ولی و حجت خدا در برپایی انقلاب اسلامی ایران نقش دارند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: در پیروزی انقلاب یک استان، یک قوم، یک گروه سیاسی، یک مذهبی فعال نبود؛  همه ملت ایران به فرمان امام خوید گردن نهادند و در صحنه نبرد و مبارزه قرار گرفتند و اگر جنگ بر ما تحمیل شد همین اتفاق افتاد که امروز برای تثبیت انقلاب ما شهید شیعه، سنی و غیر مسلمان مسیحی داریم همه ملت ایران و اقوام ما تحت امر ولی خدا قرار گرفتند.

این مقام مسئول ملت بزرگ، عظیم الشان، صابر و نجیب ما ثابت کردند در طول ۴۲ سال هر کجا منافع ملی ملت ما، اعتقادات ملت ما در خطر باش؛ از هر جناح، حزب و گروهی و مذهبی که باشند، دور هم جمع می شوند و از منافع خود دفاع می کنند و یکی از نمونه های آن نهم دی ماه است که ملت ایران بدون حمایت دیگران خلق کرد.

وی افزود: نمونه دیگر را می توان به مراسم تشییع شکوهمند و با عظمت شخصیت بزرگ و کم نظیر شهیدحاج قاسم سلیمانی اشاره داشت که دشمن با یک برآورد نادرست و غلط و با یک محاسبه نادرست غلط فکر می کرد با آن جریان بنزین می تواند تزلزلی در کشور ایجاد کند و دشمن باور نمی کرد که ۲۵ میلیون انسان از احزاب، مذاهب، گروه های  مختلف انقلابی و غیر انقلابی، مذهبی و غیر مذهبی در زیر پیکر مطهر حاج قاسم جمع شوند و یکصدا در مقابل دشمن بایستند.

سردار معروفی با تأکید بر اینکه این ملت هوشمند است و تا زمانی که این هوشمندی در وجود ملت ما نهادینه شده باشد هیچ  کشوری هیچ غلطی نمی تواند بکند و می داند در هر کجا پای نحسش را بگذارد گورستان آنها خواهد شد، بیان کرد: این هوشمندی ملت یکی از خروجی ها و دستاوردهای این انقلاب عظیم و بزرگ است که با هیچ انقلابی در تاریخ قابل مقایسه نیست.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظهار کرد: ۴۲ سال کشورهایی همچون آمریکا می خواهند این انقلاب را نابود کند و هفت رئیس جمهور که فریاد مستانه زدند برای نابودی انقلاب آمدند و رفتند اما انقلاب اسلامی ما با نشاط و  پویا به حرکت خود ادامه می دهد.

این مقام مسئول ادامه داد: یک سیاست در آمریکا حاکم است؛ آنها قصد داشتند انقلاب ما را نابود کنند، آنها رفتند اما انقلاب ما ماند و ملت ما روز به روز با نشاط تر و سربلند تر و هوشمند تر شد.

وی با اشاره به دستاوردهای ایران اسلامی در حوزه علمی کشور و بیان اینکه امروز چندین میلیون نفر در نقاط مختلف کشور مشغول به تحصیل هستند، بیان کرد: نظام پزشکی مولفه دیگری است که این نظام با دنیا رقابت جدی و علمی می کند و حرکت بزرگ ستاد اجرایی حضرت امام در ساخت این واکسن مقابله با ویروس کرونا به مجرد اینکه ویروس جهش دار انگلیس وارد شد این واکسن پاسخ داد و این پیشرفت علمی ما است.

سردار معروفی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرموده اند که من تا نفس دارم از سیستم علمی کشور دفاع می کنم، عنوان کرد: دعوای دنیای غرب با ما در حوزه هسته ای و موشک نیست؛ آنها می دانند که ایران به دنبال این مسئله نیست چون ناکارآمدترین سلاح در دنیا سلاح هسته ای است و هیچ کس جرأت استفاده از آن را ندارد و هزینه  و نگهداری سنگین دارد ما به فتوای امام به آن نیاز نداریم نگرانی آنها از پیشرفت حوزه علمی ما است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: دشمنان نمی توانند ببینند که دانشمند هسته ای ما ۳۵ و ۴۰ ساله سن دارد نه ۸۰ ساله و این فرد دارد با دنیا رقابت می کند و این نشان می دهد که دعوا بر سر علم است و این مسئله پیشروی علم ملت ما را بزرگ کرده است.

این مقام مسئول با اشاره به دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در حوزه علمی، پزشکی، نانو، هوا و فضا و … افزود: قابلیت دفاعی، قابلیت دیگر است، ما در گذشته هیچ نداشتیم که دشمن توانست جنگ را بر ما تحمیل کند؛ اگر در آن روز امکانات نداشتیم اما خدا، ائمه اطهار علیه اسلام، توکل واقعی را داشتیمو فرمان امام را فرمان خدا می دانستیم و عشق بازی واقعی می کردیم، عاشورایی فکر می کردیم.

وی با بیان اینکه جنگ را مردم ایران و رزمندگان به دفاع مقدس تبدیل کردند، اظهار کرد: امروز نیز همه دنیا ما را محاصره کرد و هیچ به ما ندادند؛ اما سیستم دفاعی ایران جزو چند کشور قدرتمند دنیا است و آن هم نقطه زن برای بازدارندگی ملت بزرگ ایران، چرا که این مسئله شایسته ملت ایران است و اگر قوی نباشند و قدرت نداشته باشند این دشمن، ملت را خواهد زد.

سردار معروفی با تأکید بر این ملت ایران، همه سناریو دشمن را در دنیا بر هم زد و بیست و یک سال سپهبد شهید سلیمانی همه راهبرد دشمن را بر هم زد، عنوان کرد: مردم منطقه به حاج قاسم سلیمانی عشق می ورزند و ملت های دنیا عاشق نظام ما و حاج قاسم ما هستند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: شهید سلیمانی بعد از شهادت شهید حججی اعلام کرد که ما انتقام حججی را می گیریم و ۷۲ ساعت پس از آن دیرالزور ا موشک زده شد و پیام این اقدام به اسرائیل، وهابیت و آمریکا بود و قدرت موشکی ایران به نمایش گذاشته شد.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه پیشرفت های دفاعی جمهوری اسلامی ایران برای برخی افسانه است، ابراز کرد: یکی از دلایل اصلی پیشرفت ها بعد از توکل، توسل، اراده و حوزه اعتقادی  این است که دست این انسان های دانشمند در دست ولی و حجت خدا است؛ یعنی دانشمند ارتشی، سپاهی و دفاعی آن کاری را انجام می دهد که امامش می خواهد و لا غیر.

وی با بیان اینکه دعوای هسته ای، دعوای علم است، بیان کرد: ایران هشتاد میلیون بمب هسته‌ای در مقابل دشمن دارد و آن ملت ایران است؛ دشمن فکر نکند که مسئله  هسته‌ای ما این مسائل ساده‌ای است که خودش دارد بلکه ملت ما قدرتمند هستند.

سردار معروفی افزود: اینکه شش کشور دنیا اکنون دوباره دنبال مذاکره با ایران هستند، از بزرگی ملت ماست و ایران در حوزه بین المللی بازیگر است که نشان از بزرگی کشور ماست و اکنون نام اقتدار ایران و امامین انقلاب سر زبان همه مجامع بین المللی و نام حاج قاسم در سراسر مجامع بین المللی مطرح است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه برگزاری سالگرد شهادت سپهبد شهید سلیمانی در عراق، یمن، سوریه و سایر نقاط ایران غیرقابل تصور بود، اظهار کرد: اینکه اصرار داریم مکتب حاج قاسم جاری و ساری شود، به دلیل این است که مصونیت جهان اسلام و نماد مبارزه با استکبار و کفر است و دشمنان نمی خواهند اتفاق بیفتد.

این مقام مسئول افزود: خروجی دیگر انقلاب اسلامی، بسیج است که حرکت بزرگ الهی امام خمینی(ره) بود و امروز حزب الله، نیروهای ملی سوریه، گردان های فلسطین، حشد الشعبی نتیجه تفکر امام است و امروز جغرافیای بسیج جغرافیای جهان اسلام است و ۷۰۰ هزار بسیجی در قالب انصارلله در مقابل دشمن ایستاده است.

وی با بیان اینکه بسیج در عرصه علمی، محرومیت زدائی، کمک مومنانه، طرح شهید سلیمانی و … می تابد و برای مقابله با ویروس کرونا همکاری دارد و بسیج متعلق به انقلاب و آرمان، فرهنگ و عصاره ملت ایران ارده اش در بسیج تعریف می شود، ابراز کرد: امروز ارتش و سپاه دو بال در کنار ولایت هستند که به روز و دقیق با هم برای ایران اسلامی تحت وحدت فرماندهی تلاش می کنند و قدرت بازدارندگی ملت ایران است.

سردار معروفی با تأکید بر اینکه ارتش و نیروهای نظام ما مکتبی، ولایی و اهل تهجد هستند، تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی نماد و افتخار نیروهای مسلح ماست که عارف است؛ سپهبد شهید سلیمانی به ما سفارش کرد مردم کرمان با ولایت بمانند، و اگر همین را حفظ کنیم واقعا برد کرده ایم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در پایان خاطر نشان کرد: راه نجات ما تفکر انقلابی و مدیریت جهادی تحت امر ولایت و با وحدت واقعی است؛  امروز سند بالادستی ما برای چله دوم انقلاب بیانیه گام دوم است که در آن اقتصاد، علم، پیشرفت، توسعه و اخلاق دیده شده و نمی توانیم در این مسیر محرومان را نادیده بگیریم.

انتهای پیام/م

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true