×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۸ اسفند - ۱۳۹۹  
true
false

یکی از بزرگترین فایده انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا صحنه های واقعی، بدون روتوش و سانسور آمریکا مخصوصاً برای غرب گرایان غرب گداست که بدانند بهشت آمال و آرزوهای آنان آمریکا نیست بلکه ایران است.

به گزارش ناب نیوز؛ فارغ از نتایج انتخابات آمریکا که چه کسی رئیس جمهور و سکان دار ایالات متحده آمریکا شده است. دموکرات ها یا جمهوری خواهان، سیاه یا سفید، ازکدام ایالت و منطقه؛ آنچه که امروز به کل دنیا مانیتور می شود تصویر وحشی گری و قانون جنگل آمریکا پرادعای درحوزه حقوق بشر است. اینکه دیگر ایالات متحده امریکا تاب تحمل این همه پنهان کاری سردمداران کاخ سفید را ندارد و سال های سال است از ناقوس فروپاشی بزرگترین دولت تروریست پرور عالم می گذرد.

دولت خون آشامی که ترامپ در سخنرانی خود دولت آمریکا را ۱۰۰ درصد فاسد می داند و فریاد از تقلب و دزدی می زنند و طرف مقابل بایدن کپی برابر اصل ترامپ روی ریل تکرار کلمات ترامپ آمریکا را فاسد، دزد و متقلب می داند، وضعیت ایالت های بزرگ آمریکا صحنه آتش بازی عربده کشی و فحاشی و غارت شده است و شاید یکی از بزرگترین فایده انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا صحنه های واقعی، بدون روتوش و سانسور آمریکا مخصوصاً برای غرب گرایان غرب گداست که بدانند بهشت آمال و آرزوهای آنان آمریکا نیست بلکه ایران است.

ذوق های شیرینی آدامسی بعضی غرب دوستان از انتخاب بایدن و بالا و پایین کردن قیمت ها و دست نگه داشتن در معاملات را به انتخابات آمریکا عیناً مصداق کج فهمی وکج سلیقگی وگمراه کردن مردم و خالی کردن مسئولیت در راهکارهای اساسی و مدون برنامه ریزی کشور کرده است و به حق صحنه امروز آمریکا صحنه نمایش تمام وکمال ظرفیت جنایت بار آمریکاست که هر دو حزب موجود در آمریکا آنچه و آن کس که برایشان مهم نیست مردم آمریکا هستند؛ در همین زمینه خبرگزاری های معروف توصیفات جالبی از آمریکا به رشته تحریر در آوردند:

فاکس نیوز: حالا که قانون رعایت نشده و تقلب زیاد بوده، انتخابات در برخی ایالت ها دوباره باید برگزار شود.

نیویورک تایمز: ترامپ چه پیروز شود، چه بازنده، یک چیز مشخص است: او به آسانی کنار نخواهد رفت.

فرانس ۲۴: بدترین سناریو در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا در حال رقم خوردن است. طولانی شدن روند انتخابات بدون سرانجامی مشخص، فقط یک سناریوی ترسناک نیست؛ بلکه دارد اتفاق می افتد.

شبکه NBC: ما در نقطه‌ای هستیم که بزرگترین تلاش برای بی‌اعتبار کردن انتخابات آمریکا در حال انجام است. اگر این اتفاق در هر کشور دیگری رخ می‌داد، رهبران جهان، آن کشور را تهدید به تحریم می‌کردند.

سی ان ان ضمن قطع سخنرانی ترامپ: این، رئیس جمهور آمریکاست. قدرتمندترین شخص روی زمین که مثل یک لاک پشت به پشت افتاده و دارد دست و پا میزند و تمام مردم دنیا هم دارند  تماشا می کنند! رفتار او خطرناک‌ترین حمله به بنیان دموکراسی است.حالا شما عکس العمل های جماعت سلیبریتی وعاشق آمریکا را دنبال کنید چه تصویر وچه تصوراتی از آمریکا به فضای مجازی و حقیقی مخابره می کنند.

نویسنده:م. سنجری

انتهای پیام/م

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true